"КийАвіа" - туристичні, транспортні, авіа послуги

Аеропорт Полтави, туристичні агентства, туроператори
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

"КийАвіа" - туристичні, транспортні, авіа послуги

#1

Повідомлення Vpoltave »

ПАТ ПФ "КАПС" Кий Авіа

Адреса: місто Полтава, вулиця Леніна, 7
Телефони: 500544, 501037
Факс: 501037
Електрона адреса: plvagent@kiyavia.com
Офіційний Web сайт: kiyavia.com

Наші послуги:
Авіаквитки - всіх авіакомпаній по Україні, СНД, в будь-яку країну світу - продаж, бронювання
Страхування перельотів та медичне за кордоном
Туристичні послуги - санаторії, здравниці України та зарубіжжя, екскурсійні тури, екскурсії, дитячий відпочинок, автобусні тури, горящі путівки
Бронювання готелів - в будь-якій точці світу
Вантажні перевезення - будь-яким транспортом - всі країни світу
Візова консультація
Каса залізничних квитків (ж/д) - квитки по Україні та Росії за цінами і правилами "Укрзалізниці" - денні швидкісні експреси InterCityExpress, Thalys, Train Grand Vitesse, EuroStar; комфортний відпочинок у нічних поїздах CityNightLine
Електронні проїзні документи та електронна реєстрація пасажирів

Про нас
Полтава - важливий туристичний центр в Україні, що привертає гостей історичними пам'ятками, затишними вуличками, мальовничими парками і скверами, незабутнім відпочинком.

Є факти, що доводять існування підземних ходів у Полтаві. Своєрідним центром, звідки поширювалися підземні ходи, була Спаська церква. Там в 1889 році було виявлено розгалуження декількох тунелів. Ходи пролягали на глибині 7 метрів, ширина коливалася від 2 до 6 метрів, висота від 1 до 3 метрів. Звідки і куди йшли ходи, встановити не вдалося, бо через кілька метрів вони були завалені.

Cовсем недавно в місті з'явилася нова «Ізюминка» - екскурсійний автобус-ресторанчик, який полтавці люблячи називають «галушкобус». У ньому можна покататися по місту, послухавши захоплюючу екскурсію, і найголовніше, - покуштувати справжні полтавські галушки!

Клієнтами ПАТ «КИЙ АВІА» в місті Полтаві є великі підприємства і господарства агропромислового комплексу України. А також представники харчової промисловості та туристичного бізнесу.


Відповісти