МакДональдз

фаст-фуд заклади Полтави - опис, меню, ціни, відгуки
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

МакДональдз

#1

Повідомлення Vpoltave »

McDonalds
Адреса: Полтава, вул. фрунзе, 187а
Телефон: (0532) 68-68-98
Сайт: http://www.mcdonalds.ua
МакДональдз в Україні
Компанія МакДональдз є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 33 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують близько 68 мільйонів відвідувачів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні МакКафе – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кави та десертів.

За понад 15 років існування МакДональдз в Україні заклади компанії відвідали близько 670 млн гостей. Щодня МакДональдз обслуговує приблизно 400 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено понад 220 мільйонів доларів.

Сьогодні в 22 містах України працює 76 закладів МакДональдз
Історія та сьогодення McDonalds
Наприкінці 40-х рр. брати Мак і Дік МакДональд шукали шляхи удосконалення свого невеличкого ресторану для автомобілістів у Сан-Бернардіно в Каліфорнії. Замість того, щоб спробувати трохи змінити свій бізнес, який і без того дозволяв їм заробляти пристойні суми – 200 000 доларів на рік, вони винайшли абсолютно нову концепцію, засновану на швидкому обслуговуванні, низьких цінах та більшому товарообігу.

У 1954 р. брати вперше зустрілися із Реєм Кроком – представником компанії Multimixer, яка продавала пристрої для приготування молочних коктейлів. Рею тоді було 52 роки. У цьому віці більшість людей починають думати про пенсію. А Крок заснував компанію, яка стала тією МакДональдз®, яку ми знаємо сьогодні.

Рей Крок почав працювати ще під час навчання у старшій школі – спочатку в овочевій крамниці, потім продавцем лимонаду. Під час Першої світової війни 15-річний Рей був водієм швидкої допомоги. Потім комівояжером із продажу паперових стаканчиків, пробував працювати з нерухомістю і, нарешті, почав розвивати прибутковий бізнес приладів для приготування коктейлів Multimixer. Упродовж 25 років Рей займався тим, що просував нову концепцію в харчовій промисловості – мультиміксери. Він не керував рестораном, не продавав Гамбургери чи молочні коктейлі, однак через 25 років він знав про індустрію швидкого обслуговування більше, ніж будь-який професіонал. Одного разу Рей отримав замовлення на вісім мультиміксерів від братів МакДональд. Кожен мультиміксер міг збивати 5 коктейлів щохвилини, вісім мультиміксерів – 40 коктейлів за одну хвилину. «Я хочу побачити цей ресторан,» – сказав собі Рей і вирушив у далеку подорож на захід.

Побачивши ресторан братів МакДональд у Сан-Бернардіно в 1954 р., Рей Крок не залишився простим спостерігачем. На відміну від сотень інших, кого зачепила хвиля швидкого обслуговування у 50-х рр., він зміг оцінити досягнення братів. Рей ніколи до того не бачив ресторану, який зміг би обслуговувати так багато людей за надзвичайно короткий проміжок часу. Він зустрівся з братами Маком і Діком МакДональд, щоб обговорити ідею відкриття кількох подібних закладів. Спочатку свою роль Рей вбачав лише у поставках мультиміксерів. Ідея братам МакДональд сподобалася, але виникла одна перешкода. «Де нам знайти людину, яка зможе втілити ці ідеї у життя?» – запитали брати. «Ну... – відповів Рей, – а як вам моя кандидатура?».

15 квітня 1955 р. в містечку Дес-Плейнз (штат Іллінойс) відкрився перший заклад МакДональдз®. Рей Крок доклав максимум зусиль, аби зробити його якомога привабливішим для відвідувачів. Основні принципи, що сповідували працівники закладу, – найвища якість продукції, культура обслуговування та чистота. Результат довго чекати не довелося – МакДональдз® став взірцем закладів швидкого обслуговування.

Заклади МакДональдз® почали з’являтися скрізь у США. Наприкінці 1956 р. товарообіг 14 закладів склав 1,2 мільйона доларів. Вже через 4 роки було 228 закладів із товарообігом 37,6 мільйона доларів. До середини 60-х рр. компанія продала 400 мільйонів Гамбургерів.

У 1984 р. Рей Крок помер, здійснивши свої мрії, що пов’язані з МакДональдз®. Тоді товарообіг компанії перевищував 10 мільярдів доларів, було продано 50 мільярдів Гамбургерів, у 36 країнах працювало 8 300 закладів. Новий МакДональдз® у світі відкривався кожні 17 годин, і щорічний обсяг товарообігу середнього закладу становив 1 264 000 доларів.

МакДональдз® - єдина компанія у «Standard & Poor 500», яка з 1965 р. протягом 100 кварталів поспіль щороку повідомляла про зростання виручки та прибутку з акцій. Не дивно, що журнал „Better Investing Magazine” назвав МакДональдз® найпопулярнішою компанією, а її акції – найпоширенішими… А журнал „Life” назвав Рея Крока одним зі 100 найвидатніших американців ХХ сторіччя.

У 1985 р. МакДональдз® було включено до списку „Dow Jones Industrial” (показник щоденного стану національної економіки США, що розраховується на основі показників 30 найбільших і найвпливовіших компаній країни). Таким чином непримітний колись Гамбургер по праву зайняв своє місце серед літаків, потягів та автомобілів як один зі стовпів американської економіки.

Сьогодні десятки тисяч ресторанів МакДональдз® щодня обслуговують мільйони людей по всьому світу. Неймовірний ріст і успіх МакДональдз® можна узагальнити словами Рея Крока, які спали йому на думку, коли він уперше побачив МакДональдз®: «Це буде користуватися успіхом будь-де».

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз
Цінності компанії МакДональдз
Потреби споживачів на першому місці

Наші споживачі є причиною нашого існування. Ми демонструємо своє шанобливе ставлення до них, забезпечуючи їх високоякісною їжею та добрим обслуговуванням, у чистому, затишному середовищі, за доступною ціною. Наша мета – це якість, культура обслуговування, чистота та доступна ціна для всіх відвідувачів під час кожного візиту до МакДональдз®.
Ми віддані нашим людям

Ми створюємо можливості, плекаємо таланти, розвиваємо лідерів та винагороджуємо досягнення. Ми віримо в те, що команда гарно навчених особистостей із унікальним досвідом життя, працюючи разом у середовищі, що стимулює обопільну повагу й участь у спільній справі, є головною умовою нашого подальшого зростання.
Ми віримо в Систему МакДональдз

Бізнес-модель МакДональдз®, трьома ключовими елементами якої є власник/управлінці, постачальники та персонал – основа нашої справи. Джерелом її успіху є баланс інтересів зазначених груп.
Ми керуємо нашим бізнесом порядно

Порядність – найкращий бізнес. У МакДональдз® ми поводимо себе та керуємо нашим бізнесом, дотримуючись високих стандартів справедливості, чесності та єдності. Ми індивідуально звітні та колективно відповідальні.
Ми турбуємося про суспільство

Ми серйозно ставимося до відповідальності, що накладається на лідера. Ми допомагаємо нашим споживачам будувати краще суспільство через різноманітні соціально орієнтовані програми і благодійні заходи. Ми використовуємо наш розмір, масштаб та ресурси, щоб зробити світ кращим.
Ми ведемо наш бізнес прибутково

МакДональдз® є акціонерною компанією. Саме тому ми працюємо, щоб забезпечити зростання прибутків наших акціонерів. Це вимагає постійної уваги до наших споживачів та здоров’я нашої Системи.
Ми постійно прагнемо покращення

Ми є організацією, що навчається. Ми спрямовані на те, щоб вчасно передбачати і реагувати на зміни потреб споживачів, персоналу та системи, через постійну еволюцію та інновації.
Різноманіття МакДональдз у світі
Антарктика – єдиний континент, на якому немає закладу МакДональдз®.

Найменший заклад МакДональдз® має площу лише 150 м2 і розташований у японському місті Токіо.

МакДональдз® відкриває новий заклад кожні 4 години.

Найстаріший будинок, у якому розташований заклад МакДональдз®, було зведено в Англії у містечку Шрюзбері аж у тринадцятому столітті.

Рональд МакДональд® розмовляє більше ніж 25 мовами, включаючи кантонську, хінді, тагалог…

Рональд МакДональд® у Японії зветься Дональд МакДональд™, оскільки для японців така вимова є легшою. У Сінгапурі він відомий як Дядечко МакДональд

Коли у 1994 році в Кувейті відкривався перший МакДональдз®, біля його МакДрайв вишукувалась черга машин довжиною у декілька миль.

Черга у перший радянський МакДональдз®, який відкрився в Москві на Пушкінській площі 31 січня 1990 року, перевищила 5 000 людей. До речі, саме цей заклад МакДональд® є найбільш відвідуваним у світі. Він обслуговує 40 000 відвідувачів щодня.

Найбільший заклад МакДональдз® має площу 8 534 м2 і розташований у китайському місті Пекін.

10 закладів МакДональдз®, які відвідує найбільше людей, розташовані у китайському місті Гонконг.

У малайзійському місті Куала-Лумпур МакДональдз® розташований у найвищій будівлі світу.

Заклади МакДональдз® в Індії є нашими єдиними ресторанами в світі, де ви не можете придбати страви з яловичини. Ви можете придбати Біг Мак®, приготований із м’яса ягняти, що зветься «Maharaja Mac™».

Деякі заклади МакДональдз® пропонують у своєму меню страви, що найкраще відповідають місцевим смакам, такі, як: гриль лосось сандвіч (Норвегія); рисові страви (Японія); самурайський бургерз із свинини (Таїланд); сосиски з пивом (Німеччина); гамбургер з яйцем-пашот (Уругвай); МакСпагетті™ (Філіппіни).

У МакДональдз® на початку своєї кар’єри працювали відомі всьому світу артисти – американська співачка Пінк, канадська співачка Шаніа Твайн та актриса Шарон Стоун.
Як стати партнером МакДональдз
Компанія МакДональдз® розгляне пропозиції щодо придбання або довгострокової оренди земельних ділянок для будівництва своїх об’єктів у Києві та обласних центрах України.

Компанія також зацікавлена у придбанні або оренді нежитлових приміщень для розміщення в них підприємств громадського харчування.
Пропонуємо співпрацю у реалізації спільних проектів із будівництва та експлуатації підприємств МакДональдз® на таких умовах:
• Експлуатація збудованих або реконструйованих приміщень відповідно до вимог компанії з виплатою власнику орендної плати.
Запрошуємо до співпраці ріелтерські компанії на таких умовах:
• Гарантія оплати брокерських послуг індивідуальним брокерам і брокерським компаніям у разі підписання договору купівлі або оренди об’єктів нерухомості.

Основні вимоги до земельних ділянок
Місце розташування: центральні вулиці та магістралі, перехрещення значних транспортних і пішохідних потоків, скупчення місць торгівлі та розваг.
Площа: 2000–3500 м2.

Основні вимоги до приміщень
Місце розташування: фасадна частина приміщень, що виходять на центральні вулиці та магістралі, перехрещення значних транспортних і пішохідних потоків, станції метрополітену і транспортні розв’язки. Розглядається також розміщення в торгово-розважальних центрах. Перевага віддається кутовим приміщенням.
Площа: 470–550 м2. Із них не менше 300 м2 на першому поверсі. Мінімальна висота стель – 3,5 м.

Основні вимоги до приміщень
• Електропостачання – 210 кВт (споживна потужність), II категорія енергозабезпечення.
• Вода і каналізація – 18 м3 на добу.
• Газопостачання - 18 м3 на добу

З пропозиціями звертатися до відділу розвитку центрального офісу компанії МакДональдз® в Україні.

Адреса: 02140, м. Київ, вул. Гришка, 7, Відділ розвитку.
Телефон: (044) 230-09-00.
Факс: (044) 230-09-01.
E-mail: DevelopmentInfo@ua.mcd.comАргон
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 листопада 2014 14:21

Re: МакДональдз

#2

Повідомлення Аргон »

Интересный фаст-фуд но цены конечно забугорные. Интересно когда Фреймуд зайдет в гости.
Відповісти