Новорічні подарунки по всьому світу

Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Новорічні подарунки по всьому світу

#1

Повідомлення Vpoltave »

Новорічні подарунки по всьому світу
Новорічні подарунки по всьому світу
new_yar.jpg (103.36 Кіб) Переглянуто 2274 разів
Що принесли волхви Немовляті ? Золото , ладан і смирну . Ці подарунки таїли особливий сенс . Золото - знак влади. Ладан - аромат молитви , що досягає небес. Смірна (гіркий деревний сік , яким натирають тіло покійного перед похованням ) - нагадування про тлінність сущого.



Що прийнято і що не прийнято дарувати на Новий Рік в різних країнах?

10 місце: Японця можна образити , якщо подарувати йому на Новий рік квіти. Вважається , що дарувати квіти мають право одні тільки члени імператорського прізвища . Від простого смертного японець квітки не прийме.

9 місце: Китаєць , у свою чергу , не візьме на Новий рік годинник , тому що хронометраж в його свідомості пов'язаний зі смертю.

8 місце: Заміжня французька жінка не погодиться взяти від стороннього навіть маленький флакончик парфумів: занадто інтимно .

7 місце: В Естонії , а також в Австрії і Шотландії , щастя приносить зустрінутий на вулиці сажотрус із знаряддями ремесла - високим циліндром і гирею на мотузці з йоржиком . Тому там часто дарують глиняних сажотрусів , забруднених сажею. В Австрії ще дарують четирехлістнік конюшини і свинюкскарбничку . До речі , тут подарунки приносить сам Ісус , об'їжджаючи будинку на Золотому Коне .

6 місце: Шведи традиційно дарують один одному саморобні свічки. Так повелося через те , що взимку у Полярного кола рано темніє , а світло символізує дружбу , привітність , веселощі. У шведських будинках , де є діти , святкування Нового року починається з того , що тата виходять виносити сміття, а повертаються в образі Юля Томтена ( шведського Діда Мороза ) . Коли годинник б'є північ , шведи кидають серпантин , дудять у дудки , а Юль Томтен починає дарувати подарунки.
До речі , в Скандинавії подарунки , загорнуті в ошатну папір , обов'язково запечатують червоним воском. Однак якщо до подарунка не будуть докладені віршики та приказки з інструкцією , як спожити подарунок, то , можливо , скандинави не знатимуть , що з ним робити.

5 місце: У Німеччині існує спеціальна церемонія обміну подарунками , Бешерунг . Раніше було прийнято дарувати рідним der Lebekuchen - різдвяну пряники . У 16 столітті це «диво з борошна , цукру і родзинок » часом могло досягати довжини цілої лавки .

4 місце: Греки , крім традиційних кошиків з шампанським і вином останнім часом все частіше дарують один одному нову колоду карт.

3 місце: В Ісландії неслухняний дитина може запросто отримати від Діда Мороза сиру картоплину . Всі ісландські діти знають : Дід Мороз може несподівано заглянути до них у будь-який день з 1 по 24 грудня. Якщо що не так ... доведеться нарікати на себе .

2 місце: У Росії подарунки на Різдво і Новий рік подарунки готувалися з особливою ретельністю . Діти намагалися порадувати батьків власноруч зробленим ангелом або акварельним Богом Саваофом , ласкаво дивиться з хмар. А дорослі дарували іграшкові будиночки , в яких чудові порцелянові ляльки пили з порцелянових чашок справжній чай .
Особливо в російських сім'ях любили дарувати книжки - « Священну історію» , казки , російську класику , дитячі повісті Чарской і книги з природознавства ( Брема ) .
Подарунків зазвичай бувало так багато (від тіток, дядьків , кузенів , кузин , бабусь , дідусів і хресних ) , що доводилося ставити поряд з ялинкою спеціальні столи .

1 місце: Найнесподіванішими подарунками можна вважати вирізані з льоду фігурки моржів і білих ведмедів , які дарують один одному ескімоси Гренландії. Оскільки в Гренландії навіть влітку холодно , як у нас на Новий рік , крижані подарунки зберігаються дуже-дуже довго.

А от якщо ви думаєте , що подарувати на день шахтаря 2012, то скористайтеся перевіреним цікавим сайтом http://shoppodarki.com - блог помічник для вибору подарунка.


Відповісти