Такий великий а я годую

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця з грудного вигодовування (ГВ) .
Задай питання, читай відповіді, коментуй
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Такий великий а я годую

#1

Повідомлення MarchWIN »

Питання:
звертаюся до вас за порадою. моєму ре 1,7 ми ще сосем тітю (Циця). на мене вже насідають родичі, такий великий а ти все годуєш. справа в тому що моя свекруха і бабуся вирішили що мені пора закінчувати це "неподобство", свекруха спеціально Едіт з іншого міста для цієї мети. А Я НЕ ХОЧУ закінчуємо ГВ!!!! (плачу) але не які доводи їх не зупиняють і вони тиснуть на мене своїм авторитетом. а я бачу що ре не готовий цей-час до відлучення та й я теж морально не готова. спробувала пройти тренінг з заканчивании гв і ще сильніше переконалася що не готові ми обидва. (плачу) пишу і плачу (плачу) незнаю що робити. все в будинку проти гв кажуть що я лінива не хочу просто. я спробувала натякнути що не хочу закінчувати, що тут було. (драка_дам) (че таке) може хто-небудь призведе вагомий довід щоб відстали вони від мене.
Відповідь:
Вагомий довід тільки один
Ти мати своєї дитини і тільки тобі вирішувати що для нього добре а що погано ...
вони своїх дітей виростили, тепер ти ростиш свого ... і треба дати їм зрозуміти що ти звичайно поважаєш їх думку АЛЕ все ж ребенкіно і твоя думка не менш важливо :)
Відповідь:
вам треба навчитися засинати без тити, хоча як це зробити, я поки насилу уявляю, у нас та ж проблема. І бабусі-дідусі теж вельми насідають, мало не в наказовому порядку. Але правильно Лілу сказала, це моя дитина і я як мати краще знаю, що і як йому буде добре.


Відповісти