Як встановити стиль phpbb 3

Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Як встановити стиль phpbb 3

#1

Повідомлення Vpoltave »

У даній статті описано , як встановити стиль для phpBB3 .
 
У мережі достатньо ресурсів , де можна знайти стилі для phpBB3 . У першу чергу , це стилі , розміщені на офіційному сайті - phpbb.com .
Якщо пройти в наш FAQ , можна знайти корисні посилання. У списку цих посилань присутній ще один з ресурсів з великою колекцією стилів для phpBB3 , але ви можете скористатися пошуком , наприклад , в Google , і завантажити стиль з будь-якого іншого сайту .

Завантаживши вподобаний стиль , як правило , у вигляді архіву , всередині ви знайдете папку , названу по імені стилю. Наприклад , prosilver_se . У ній і міститься , власне , стиль .
 
ystanovka_stylya_kak.png
  
Для його установки необхідно:
Завантажити папку зі стилем (наприклад , prosilver_se ) в папку / styles / форуму. Таким чином , отримуєте папку / styles / prosilver_se / .
Для його установки необхідно
Для його установки необхідно
 
Увійти в адміністраторський розділ , пройти на вкладку Стилі .
На головній сторінці вкладки Стилі є список вже встановлених стилів ( у верхній частині ) , і доступних для установки стилів (у нижній частині ) . Стиль , папку з яким ви закачали на форум, повинен з'явитися в списку доступних для установки стилів. Для його установки необхідно клацнути по посиланню Встановити навпроти імені потрібного стилю.
 
встановити
встановити
 Далі вибрати значення двох налаштувань , і натиснути кнопку Надіслати.
налаштуванья встановлення
налаштуванья встановлення
У разі успішного встановлення ви побачите повідомлення на зеленому тлі .
успешная установка
успешная установка
Стиль успішно встановлений. На вкладці Стилі він з'являється в списку встановлених стилів.
успешная установка
успешная установка
Встановлений стиль може бути не русифікованим , тобто не містити набору зображень для російської мови. Ви повинні намалювати зображення самі , або завантажити , якщо вони існують. Можна також залишити запит в нашому форумі Стилі для phpBB 3.0.x , можливо , хтось з користувачів допоможе з створенням російського набору зображень для обраного стилю .
Про русифікацію стилів також можна довідатися з нашого FAQ.


Відповісти