Як працює інтернет в усьому світі

Як та шо - відповіді на питання
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Як працює інтернет в усьому світі

#1

Повідомлення Vpoltave »

Як інтернет
Як інтернет
Те, що ви бачите вище, це підводний кабель зв'язку.
Діаметром він 69 міліметрів, і саме він переносить 99% з усього міжнародного трафіку зв'язку (тобто інтернет, телефонія та інші дані). Поєднує він всі континенти нашої планети, за винятком Антарктиди. Ці дивовижні волоконно-оптичні кабелі перетинають всі океани, і довгою вони сотні тисяч, та що говорити, мільйони кілометрів.

Карта Світу підводної кабельної мережі
kabel podvodoy
kabel podvodoy
карта оптіволокна
карта оптіволокна
корабель який прокладає інтернет
корабель який прокладає інтернет
Це "CS Cable Innovator", він спеціально розроблений для прокладки волоконно-оптичного кабелю і є найбільшим в своєму роді кораблем в світі. Побудований він в 1995 році у Фінляндії, він 145 метрів в довжину, а шириною він 24 метри. Він здатний перевозити до 8500 тонн волоконно-оптичного кабелю. Корабель має 80 кают, з яких 42 - каюти офіцерів, 36 - каюти екіпажу та дві каюти класу люкс.
Без технічного обслуговування і дозаправки він може трудитися 42 дні, а якщо його буде супроводжувати корабель підтримки, то всі 60.
корма корабля
корма корабля
Спочатку, підводні кабелі були простими з'єднання типу точка-точка. Зараз же підводні кабелі стали складніше і вони можуть ділитися і розгалужуватися прямо на дні океану.
інтернет кабель
інтернет кабель
З 2012 року провайдера був успішно продемонстрований підводний канал передачі даних з пропускною здатністю в 100 Гбіт / с. Тягнеться він через весь Атлантичний океан і довжина його дорівнює 6000 кілометрам. Уявіть собі, що три роки тому пропускна здатність меатлантіческого каналу зв'язку була в 2,5 рази менше і дорівнювала 40 Гбіт / с. Зараз кораблі подібні "CS Cable Innovator" постійно трудяться щоб забезпечувати нас все швидким міжконтинентальним інтернетом.

Перетин підводного кабелю зв'язку
структура кабеля
структура кабеля
1. поліетилен
2. майларовий покриття
3. Багатожильні сталеві дроти
4. Алюмінієва захист від води
5. полікарбонат
6. Мідна або алюмінієва трубка
7. вазелін
8. Оптичні волокна
kabel na dne okiana
kabel na dne okiana
Ось так він виглядає на дні. Які екологічні наслідки прокладки телекомунікаційних кабелів на морському дні? Як це впливає на дно океану і тварин, які там живуть? Хоча буквально мільйони кілометрів кабелів зв'язку були розміщені на дні моря протягом останнього століття, це ніяк не вплинуло на життя підводних мешканців. Відповідно до недавнього дослідження, кабель надає лише незначні впливу на тварин, що живуть і знаходиться в межах морського дна. На фотографії вище ми бачимо різноманітність морського життя поруч з підводним кабелем, який перетинає континентальний шельф Half Moon Bay.
Тут кабель всього лише 3,2 см. товщини.
Багато хто побоювалися, що кабельне телебачення завантажить канали, але насправді воно збільшило навантаження всього лише на 1 відсоток. Причому кабельне телебачення, яке може йти по підводним волокнам вже зараз має пропускну здатність в 1 Терабит, в той час як супутники дають в 100 разів менше. І якщо хочете купити собі такий межатлантіческій кабель, то він вам обійдеться в 200-500 мільйонів доларів.elkasuka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 06 листопада 2014 17:54

Re: Як працює інтернет в усьому світі

#2

Повідомлення elkasuka »

Нічого собі, а я думала що весь трафік йде через супутники, цікавенькі факти.
Відповісти