вийшло оновлення для форуму phpbb 3

неофіційна підтримка форумів phpBB 3 на українській мові - доповнення, модифікації, стилі, інструкції, файли, опис помилок, задайте питання.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

вийшло оновлення для форуму phpbb 3

#1

Повідомлення Vpoltave »

Вийшла нова версія популяного, безкоштовного скрипта phpbb 3 .
В новій версії усунено помилки і дори в коді, оновлення підвищує безпеку. Нових функцій не добавлено.

Ми раді оголосити про випуск phpBB 3.0.12 під умовною назвою: " Richard 'D ¡ cky ' Foote " . Ця версія виправляє ряд помилок , без додавання нових можливостей. Оновлений список ботів , покращена сумісність з останніми версіями PHP , додана підтримка повнотекстового пошуку MySQL для таблиць типу InnoDB для тих версій MySQL , які забезпечують даний функціонал . Лексема LOCAL_URL для користувацьких BBCode була вдосконалена для того , щоб її робота більше відповідала опису. Якщо у вас є користувальницькі BBCode , що використовують дану лексему , необхідно перевірити їх нормальну роботу , і при необхідності замінити лексему на RELATIVE_URL . Модератори більше не користуються привілеєм відправлення повідомлень без схвалення , відповідне право доступу "Може розміщувати повідомлення без схвалення " поширено на них так само , як і на інших користувачів. Також додано обмеження на довжину паролів для економії ресурсів при їх перевірці на сервері.
Настійно рекомендується оновити вашу установку якомога швидше. Наша команда підтримки буде підтримувати тільки phpBB 3.0.12 , поновлення phpBB 3.0.12 і перетворення в phpBB 3.0.12 . Повідомлення про помилки для більш старих версій не будуть братися , будь ласка , переконайтеся , що ви оновилися , перш ніж відправити повідомлення про помилку.

Ви повинні перевірити оновлення
російського мовного пакету phpBB
український мовний пакет phpBB
, яке вже доступне .

 
Інструкція з установки
 
Короткий пояснення того , як це зробити установку або оновлення включено у файл install.html , будь ласка , переконайтеся , що прочитали його . Ви можете знайти список вимог на сторінці завантаження.
 
Безпека
Якщо ви виявите які-небудь проблеми з безпекою , будь ласка повідомте про них.
 
доступні пакети
 
Якщо у вас виникли проблеми з автоматичним оновленням (білі екрани , таймаут і т.д.) ми рекомендуємо використовувати для оновлення "змінені файли " або метод з використанням " патча " .
 
рекомендується:
Для нової установки використовувати повний пакет.
Для оновлень немодифіковані конференцій в основному використовують автоматичне оновлення або змінені файли ( ручне оновлення ) .
Для оновлення модифікованих конференцій використовувати автоматичне оновлення. Якщо ви точно знаєте змінені при модифікації файли , можна використовувати файли виправлення ( патч ) .
Для оновлення стилів і мовних файлів можна використовувати пакет змін коду.
 
Якщо ви хостер / провайдер , ви можете використовувати файли виправлення ( патч ) для оновлення всіх ваших клієнтських установок.
 
Ви можете знайти всі доступні для скачування релізи тут.
 
Прямі посилання на файли :
 
повний дистрибутив 3.0.12
Містить всі вихідні файли phpBB3 та англійська мова .
 
Виправлення файлів ( патч ) 3.0.12
Містить патчі для сумісності з попередніми версіями phpBB3 .
 
Тільки змінені файли 3.0.12
Містить тільки файли , що змінилися з попередньою версією phpBB3 . Зверніть увагу , цей архів містить змінені файли для кожного попереднього релізу.
 
Пакет автоматичного оновлення з версії 3.0.11
Рекомендую обновлювати форум цим варіантом .

Всі зміни коду в коду порівнянно 3.0.11 з 3.0.12
Пакет містить зміни в наступних файлах : Мовні зміни , зміни стилів prosilver і subsilver2 .Відповісти