в Україні під харьковом буде лабораторія для вивчення сибір

самі цікаві теми для обговорення які вам можна обговорити. Додай, читай обговорюй.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

в Україні під харьковом буде лабораторія для вивчення сибір

#1

Повідомлення Vpoltave »

Ніяк не можу зрозуміти : чим Харківщина так сподобалася уряду США ? Спочатку був реактор у П'ятихатках , видобуток газу методом гідророзриву , тепер ось лабораторія виразки і чуми. Тьху- тьху - тьху! Будь-яка аварія - і біля півторамільйонного міста відбудеться техногенна катастрофа.
Ідея побудувати в селищі Шелкостанція ( Мерефа , в 30 км від Харкова ) вірусну лабораторію під егідою США підірвала розмірене життя мерефян . Близько півроку місцеві жителі намагаються довести , що їхнє місто - не місце для дослідів , що фінансуються Штатами. Вчені наполягають , що небезпеки немає і продовжують просувати проект майбутньої лабораторії.
Які експерименти з вірусами в області ветеринарії хочуть проводити вчені , без спецосвіти зрозуміти складно. Науково -дослідні роботи , діагностика і профілактика інфекційних хвороб тварин , зберігання робіт мікроорганізмів « ІЕКВМ » - сказано в офіційних документах. Якщо говорити простою мовою , вчені будуть досліджувати штами сибірської виразки , чуми , пташиного грипу , ящуру та інших вірусів , удосконалювати , робити їх більш патогенними , розробляти вакцини проти них.
За офіційною інформацією Інституту ветмедицини , «робота зі штамами мікроорганізмів проводиться у всіх науково -дослідних установах ветеринарного , біологічного та медичного профілів України і країн СНД з недотриманням належної вимог біобезпеки та біозахисту ». Ось американці і вирішили нам допомогти , щоб запобігти можливість викиду патогенів у навколишнє середовище і зараження людей , пояснює Б.Стегній .
Об'єкт не буде продукувати шкідливі викиди і представляти загрозу екології , здоров'ю і життю населення » , - написав Борис Стегній в офіційному листі меру Мерефи Веніаміну ситова .
Але місцевих жителів це нітрохи не заспокоює . Вони вже написали сотні листів , глава облради Сергій Чернов попросив учених підшукати інше місце.
Одне не зрозуміло: чому мовчать харківські екологи ?
http://vesti.ua/harkov/13915-pljavit...iolaboratorija
http://www.aif.ua/society/news/60599
http://www.profi-forex.org/novosti-m...008176216.htmlВідповісти