"Burger Club" в трц киів

фаст-фуд заклади Полтави - опис, меню, ціни, відгуки
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

"Burger Club" в трц киів

#1

Повідомлення Vpoltave »

Адреса: Полтава, вул. зіньківська, 6/1а
Телефон: (050) 346-777-0
Сайт: http://burgerclub.net.ua
Опис Burger Club
Перший заклад ТМ « Burger Club » було відкрито в липні 2008 року в місті Полтава за адресою Котляревсконо 1/ 27. У крадчайшіе терміни заклад став відомим як серед молоді , так і серед інших вікових категорій населення. Метою компанії є створення мережі підприємств громадського харчування в сегменті фаст -фуд ( fast food ) , зайняти вигідні позиції на ринку України та Росії , а також освоєння країн ближньої Європи. За досить короткі терміни динаміка розвитку мережі « Burger Club » дуже велика.

Діяльність створюваних підприємств спрямовану на надання послуг у сфері громадськогохарчування для широкого спектру споживачів з різним рівнем доходу. Ми пропонуємо не тільки смачну і якісну їжу , а і гарантуємо Вам приємний відпочинок у наших закладах. Для цього , відкриваючи кожен заклад , ми думаємо в першу чергу про наших клієнтів . Керуючись набутим досвідом та враховуючи побажання наших відвідувачів , команда « Burger Club » постійно працює над поліпшенням комплексу пропонованих нами послуг.
 
"Фаст -фуд Burger Club в ТРЦ Київ " знаходиться за адресою: Полтава , вул. Зіньківська , 6/1а . На цій сторінці Ви можете подивитися контакти (телефон ) компанії " Burger Club в ТРЦ Київ" , залишити свій відгук , подивитися карту проїзду до вулиці "Полтава , вул. Зіньківська , 6/1а " ! Якщо Вам подобається " Burger Club в ТРЦ Київ" Ви можете поділитися посиланням із друзями , а також додати в свій довідник !Відповісти