"burger club" в центрі

фаст-фуд заклади Полтави - опис, меню, ціни, відгуки
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

"burger club" в центрі

#1

Повідомлення Vpoltave »

Бургер Клаб
адреса: Полтава, вул. Котляревського, 1/27
Телефон: (050) 346-777-0
Сайт: http://burgerclub.net.ua
Центральний офіс: м. Полтава, вул. Комсомольська, 36 Е-mail: burgerclub.admin@gmail.com

Опис Burger Club
Перший заклад ТМ «Burger Club» було відкрито в липні 2008 року в місті Полтава за адресою Котляревського 1/27. У найкоротші терміни заклад став відомим як серед молоді, так і серед інших вікових категорій населення. Метою компанії є створення мережі підприємств громадського харчування в сегменті фаст-фуд (fast food), зайняти вигідні позиції на ринку України та Росії, а також освоєння країн ближньої Європи. За досить короткі терміни динаміка розвитку мережі «Burger Club» дуже велика.
Діяльність створюваних підприємств спрямовану на надання послуг у сфері громадського харчування для широкого спектру споживачів з різним рівнем доходу. Ми пропонуємо не тільки смачну і якісну їжу, а і гарантуємо Вам приємний відпочинок у наших закладах. Для цього, відкриваючи кожен заклад, ми думаємо в першу чергу про наших клієнтів. Керуючись набутим досвідом та враховуючи побажання наших відвідувачів, команда «Burger Club» постійно працює над поліпшенням комплексу пропонованих нами послуг.
обладнання
Приготування продуктів - складний технологічний процес, для якого необхідне сучасне і ефективне обладнання, частина з якого виробляється самою компанією і постійно вдосконалюється. Саме воно дозволяє робити якісну і смачну продукцію, яка користується у покупців попитом.
Наше обладнання представлено в 3 групах:
Теплове: фритюрниці, ростери, печі для піци;
Холодильне обладнання: холодильники, вітрини для морозива та десертів;
Нейтральне устаткування: столи фасувальні, мийки та ін
Все обладнання виготовлено згідно з технологічними вимогами, в процесі виробництва застосовувалися високоякісна нержавіюча сталь.
Концепція ТМ «Burger Club»
 Концепція ТМ «Burger Club» спрямована на створення мережі ресторанів швидкого харчування. Наша продукція пізнавана як зовні, так і за смаковими якостями. Наші постачальники - це компанії зі світовими іменами, за якими стоять надійна репутація і незрівняне якість продукції. Концепція закладу, технологія роботи і універсальне устаткування дозволяє нам відкриватися не лише в стаціонарних приміщеннях, а й не менш ефективно займати свої позиції в торгових центрах.



Відповісти