створення форумів

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 708
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

створення форумів

#1

Повідомлення Vpoltave »

По-перше , переконайтеся , що ви увійшли на конференцію. Потім внизу сторінки знайдіть посилання « Панель адміністратора » та натисніть на неї. Ви потрапите на головну сторінку панелі адміністрування .

Нагорі сторінок панелі адміністрування маються вкладки , які ведуть у різні категорії налаштувань. Для створення нових форумів вам необхідно перейти в розділ управління форумами . Для цього клацніть по вкладці « Форуми» .
створення форумів - інструкція
створення форумів - інструкція
creat_forum.jpg (25.08 Кіб) Переглянуто 800 разів
Головна сторінка розділу управління форумами - це те місце , в якому ви можете управляти всіма форумами вашого форуму. Тут же ви можете створювати Підфоруми в раніше створених форумах. Подфорум - це форум , розташований у батьківському форумі. Для отримання додаткових відомостей про підфорумах дивіться статтю « Підфоруми ».

З правого боку сторінки знайдіть кнопку « Створити форум» . Введіть бажане ім'я майбутнього форуму в поле зліва від цієї кнопки. Наприклад , Тест . Натисніть кнопку « Створити форум» і новий форум з вказаним ім'ям буде створений.

Ви побачите сторінку з заголовком « Створити форум :: Тест». Тут ви можете змінити параметри форуму: наприклад , задати значок для форуму , вказати, чи є форум категорією або власне форумом, вписати правила для цього форуму і так далі. Також бажано ввести короткий опис форуму, щоб користувачі знали , для чого призначений цей форум.

Створення нового форуму на phpBB

Параметри за замовчуванням звичайно оптимальні для створення і подальшої роботи форуму. Тим не менш, ви можете змінити їх під ваші потреби . Але є три ключові параметра , на які ви повинні звернути увагу. Параметр «Батьківський форум» дозволяє вибрати , до якому форуму буде належати створюваний форум. Будьте уважні при виборі рівня , на який хочете помістити форум. Параметр «Батьківський форум» дуже важливий при створенні подфоруму . Для отримання додаткових відомостей про підфорумах дивіться статтю « Підфоруми ». Параметр "Копіювати права доступу з форуму » дозволяє скопіювати в новий форум права доступу з існуючого форуму. Використовуйте цю опцію , якщо хочете зберегти постійні права доступу. Параметр «Стиль форуму» задає стиль відображення форуму. Тобто , для кожного форуму можна задати свій стиль відображення .

Після налаштування всіх параметрів форуму , прокрутіть сторінку вниз і натисніть кнопку « Відправити» для створення форуму з вказаними налаштуваннями . У разі успішного створення форуму на екрані з'явиться повідомлення про успішне створення форуму.

Після створення форуму , якщо ви хочете налаштувати права доступу до цього форуму , (або якщо нікуди не натиснете ) , ви побачите сторінку налаштування прав доступу до форуму. Якщо ви не хочете налаштовувати права доступу ( тобто хочете використовувати права за замовчуванням для нового форуму) , то натисніть посилання « На попередню сторінку» . В іншому випадку продовжите , і налаштуйте права так , як вам треба. Після налаштування прав доступу натисніть кнопку « Застосувати всі права » внизу сторінки. У разі успішного завершення ви побачите повідомлення «Права доступу оновлені ».Відповісти