У Полтаві відкрився оновлений автоцентр «Citroen АІС Полтава

До вашої уваги нові магазини, тц, салони, і т.д.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

У Полтаві відкрився оновлений автоцентр «Citroen АІС Полтава

#1

Повідомлення Vpoltave »

в Полтаві відкрився сітроен центр
в Полтаві відкрився сітроен центр
Площа «Citroen АІС Полтава» складає більше 200 кв.м. В оновленому автоцентрі представлений весь модельний ряд Citroen, включаючи як легкові , так і комерційні автомобілі . Для проведення тест -драйвів «Citroen АІС Полтава» пропонує 3 моделі Citroen - C - Elysee , C4 , C1. Слід зазначити , що на відкритті автосалону гостям були продемонстровані моделі C- Elysee і C4 .

Площа ремзони СТО становить 900 кв.м. і включає в себе 13 постів з обслуговування автомобілів. Автоцентр пропонує клієнтам широкий спектр кредитних , лізингових програм . Авто також можна придбати за допомогою програми trade - in .

Виступаючи на відкритті «Citroen Полтава» директор представництва « Сітроен Україна » Лоїк Сібрак зазначив , що цього року частка дизельних авто у Citroen зросте. «Минулого року у нас було 42 % , в ​​цьому частка дизельних авто у нас складе 52-53 %. У нас є спеціальна політика - у кожної машини є пропозиція з дизелів » , - сказав пан Сібрак .

Він також зазначив , що компанія Citroen збільшить вартість авто у зв'язку з набуттям чинності закону про утилізацію авто. «Citroen вирішив збільшити ціну на автомобілі , ми вважаємо , що це правильне рішення. Але у покупців ще є можливість придбати машину зі складу за старими цінами » , - говорить директор« Сітроен УкраїнаВідповісти