відос смішна реклама

дивитися крутий, смішний відосик
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

відос смішна реклама

#1

Повідомлення Vpoltave »

відос ну дуже смішна реклама
десятка смішних і забавних роликів. Зрозуміло, що «смішно» - це поняття відносне, а почуття гумору - суб'єктивна штука. Але ми твердо віримо в жарти, зрозумілі всім. Приготуйтеся, зараз буде смішно.

Битва за лосось
phpBB [video]

Ролик Leo Burnett, зображає бійку ведмедя і рибалки через риби, став свого часу першим в світі представником вірусної інтернет реклами.

Pepsi і тибетські ченці
phpBB [video]

Ролик 2002 розповідає про перетворення хлопчика в тибетського ченця, мудрого і вправного воїна, якому належить пройти останній обряд посвячення. 38 мільйонів переглядів на YouTube.

Я хочу F * CK тебе в...
phpBB [video]

Знаменитий ролик мовної школи навряд чи був показаний по телевізору. Але проте його подивилося кілька десятків мільйонів чоловік, і ми сподіваємося, що аргумент був для всіх цих людей досить переконливим.

спосіб схуднути
phpBB [video]

Тайська реклама чаю для схуднення показала мрію багатьох панночок.

не стриптиз
phpBB [video]

Іноді стриптизерські жердину використовується не за призначенням.

чоловіче щастя
phpBB [video]

Ролик для Heineken від агентства TBWA \ Neboko втілює чоловічі мрії і призводить чоловіків у стан істеричного захоплення. Глядачів ролика теж.

Ніколи не говорить Панді "Ні"
phpBB [video]

Символом бренду і головним героєм кампанії єгипетського сиру Panda є на перший погляд добродушна, а насправді дуже навіть агресивна панда, яка несподівано з'являється в той момент, коли хтось відмовляється від сиру Panda.

кінець людству
phpBB [video]

Історія Адама і Єви на новий, дуже сучасний лад.

Rebel препарати - Щасливої ​​Пасхи
phpBB [video]

Студія вірусного відео вітає усіх з Великоднем. Цей ролик виключно для тих, хто не живе в рожевих окулярах і не чекає благочестивих псалмів від цинічних рекламістів.Відповісти