Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір на 1 к

Обговорення будь чого що повязано з полтавою.
Відповісти

Topic author
hups
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2015 08:39

Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір на 1 к

#1

Повідомлення hups »

HUPS1.jpg
HUPS1.jpg (8.87 Кіб) Переглянуто 1475 разів
Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір на 1 курс. Університет здійснює підготовку військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією, спеціалістів інженерно-авіаційної служби, офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних Військ, фахівців з автоматизованих систем управління військами та озброєнням, радіотехнічного та аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації, експлуатації систем електропостачання військ, метрологів.
Телефони: (057) 704-96-93, 704-96-05. http://www.hups.mil.gov.ua

Звертаємось до молодих патріотів України! Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір на 1 курс. Наш учбовий заклад має славетну історію та чималий досвід підготовки фахових військових спеціалістів. Отримайте сучасну військову спеціальність та вступайте до лав Збройних Сил України!

В ці нелегкі часи Україні потрібна Ваша допомога! Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір на 1 курс. Перемога потребує підготовки, а підготовка це є знання та кропітка праця над собою! Якщо ви молоді, сильні та живите з Україною в серці - ми чекаємо на Вас!

Харківський університет повітряних сил оголошує набір ...... Отримайте сучасну військову спеціальність, навички та військовий досвід, накопичений роками. Будьте гідними нашої Батьківщини! Вступайте до лав Збройних Сил України!

Бути військовим завжди було ознакою волі, сили та характеру справжнього чоловіка! Харківський університет Повітряних Сил оголошує набір ... Ми допоможемо стати справжнім фахівцем у військовій справі. Будьмо гідними славетної історії Українського козацтва! Захистимо Україну!Відповісти