0x00000001 APC_INDEX_MISMATCH

Помилки "STOP" або чогось кажуть синій екран смерті. дізнайся чого компютер не гризуться, зависає, виключається.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

0x00000001 APC_INDEX_MISMATCH

#1

Повідомлення Vpoltave »

0x00000001 APC_INDEX_MISMATCH
Опис:
ОС У Windows XP:
Помилка на рівні ядра (kernel). Ймовірно, це пов'язано з невідповідністю числа KeEnterCriticalRegion з KeLeaveCriticalRegion в файлової системі, через що система може бути пошкоджена.
ОСУ Windows 7 і Server 2008 R2:
Ця проблема виникає через помилку в драйвері Compositebus.sys.
Коли MTP (мультимедійні) або WPD (переносне) пристрій підключається до комп'ютера в перший раз і намагається встановити драйвер, додаток може виконати команду скидання пристрою USB. Відбувається синхронне звернення до драйвера Compositebus.sys, внаслідок чого і відбувається помилка.
РІШЕННЯ

          1. BSoD 0x00000001 з'являється в ОС Windows Server 2008 і Windows 7 при установці сторонніх додатків для MTP і WPD пристроїв. Також при їх першій установці.

          Помилка відбувається через суперечливого стану драйвера Compositebus.sys. Коли MTP або MPD пристрої вперше підключаються до комп'ютера Нумератор складовою шини виявляє їх і намагається встановити драйвер цього пристрою. Під час процесу установки стороннє додаток може виконати команду скидання USB-пристрої, що і викликає помилку.

          Для усунення помилки завантажте і встановіть останні оновлення на вашу операційну систему.

           2. STOP 0x00000001 з'являється в ОС Windows Vista через виявлення помилку в системному файлі Win32k.sys. При цьому полі CombinedApcDisable має значення 0x0000FFFF.

          Оновлення операційної системи усуне цю помилку. http://support.microsoft.com/hotfix/KBH ... 30&kbln=ru

 КОМЕНТАРІ

          APC_INDEX_MISMATCH - внутрішня помилка ядра. Вона зустрічається при завершенні системного виклику. Помилка виникає, коли у файлової системи або драйвера є неузгоджена послідовність системних викликів, щоб запустити або завершити захищається або критичну секцію. Наприклад, у кожного виклику KeEnterCriticalRegion повинен бути відповідний виклик KeLeaveCriticalRegion.

Детально:

          Дана помилка найчастіше виникає при розбіжності міток KeEnterCricticalRegion і KeLeaveCriticalRegion у файловій системі. KeEnterCricticalRegion тимчасово відключає доставку звичайних APC режиму ядра, при цьому спеціальні APC режиму ядра продовжують доставлятися. KeLeaveCriticalRegion включає доставку звичайних APC режиму ядра, які були відключені викликом KeEnterCricticalRegion. Критична секція може бути запущена рекурсивно, при цьому у кожного виклику KeEnterCricticalRegion повинен бути відповідний виклик KeLeaveCriticalRegion.Відповісти