ви взагалі збираєтеся закінчувати?

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця з грудного вигодовування (ГВ) .
Задай питання, читай відповіді, коментуй
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

ви взагалі збираєтеся закінчувати?

#1

Повідомлення MarchWIN »

Питання:
Сьогодні приїхала з ШР, там прийшла психолог. У мене після неї внутрішнє роздратування.

Сьогодні Кирюха не в настрої, зубки мабуть лізуть. Підходить тітю просить, мамкает, а психолог каже: ви взагалі збираєтеся закінчувати, я думаю, що вам пора. Я їй: я так не думаю, закінчувати ми не збираємося, вона: ну тоді, можливо, вам пізніше почати ходити, ви знаєте, що ваше ГВ буде гальмувати розвиток дитини

Ось така думка, з яким я категорично не згодна, це по-перше, по-друге, як тоді повинна проходити адаптація, якщо психолог на четвертому занятті дає рекомендацію розпочати пізніше?

хто що думає з цього приводу?


І взагалі, мене все моє оточення дістало вже з цим питанням, все ж розумні, вистачить дитину годувати говорять, прям це болюче питання для мене. Тому я так болісно цю тему сприймаю.

Відповідь:
а якщо серйозно, то взагалі, до питання гв ... це особиста справа кожної матусі годувати або не годувати свого ре, тим більше після року. це протистояння долгокормящіх і недолгокормящіх ... кінця і краю не видно. одні тобі кажуть - до школи годувати будішь? лесбіянкою ре стане! другі - так рано відлучаєтеся? хворіти будете! спати погано будете! і взагалі, як можна?!


Відповісти