Яке має бути молоко?

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця з грудного вигодовування (ГВ) .
Задай питання, читай відповіді, коментуй
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Яке має бути молоко?

#1

Повідомлення MarchWIN »

Питання:
Ситуація ось яка: Кожного разу після годування зціджую молоко з самого народження донечки, бувало мало, грам 10, бувало й 70 грам, як мені сказали ще давно коли народила старшого сина - якщо коли молоко постоїть і зверху утворюються як би вершки, то молоко по жирності нормальне - все так і було, я спокійно годувала дочу, думаючи що з молоком все впорядке. Але вчора вона у мене весь день відмовлялася від грудей (нам 9 місяць пішов) чи то погода діє, чи то в обід каші наїлася, а тітю розриває, вирішила зцідити молоко, щоб не було проблем. І от почала зціджувати, а молоко як водичка майже прозоре, тільки пізніше поступово стало білим. У мене тепер сумніви - чим я годую дочу? Водою? Від тити відлучати не хочу - з прикорму проблема, їмо через раз, від пляшки відмовилася відразу, ніякі суміші не визнає, каші теж через раз з ложки, пюрешкі тільки добре їмо, але ж це не їжа. Може не дарма на нас щоразу педіатр наїжджала що мало додаємо у вазі - народились 3200, 52 см; перший місяць додали добре 1 кг, а потім в середньому по 400-500 грам. У сім місяців ми були 6956 грам і 67 см. Вона у мене зовсім маленька порівняно зі своїми однолітками, кнопочка я її покликом. Другий день сама не своя - все думаю яке повинно бути молоко? Чи все таки не давати тітю, а як вночі годувати, за ніч буває рази 3 їмо.
Ось така от довга проблема вийшла. Дайте будь ласка пораду!
Декілька відповідей:

Відповідь дала Hellen
Два роки дочу відгодувала. Якщо молоко довго стояло в грудях, то також при зціджуванні спочатку довго як водичка було, але потім біліло, а з тієї протоки де застій потім і жовтувате зціджувати. Може у донечки живіт болить і вона від грудей відмовляється. Молоко мами не може бути поганим, що не жирним за визначенням. Я думаю, що і світле - це не просто водичка, а за складом містить масу корисних речовин. Треба прикладати, нехай уві сні їсть, одну грудь до кінця, потім іншу. На рахунок маленьких збільшень чи поганий захоплення, або ваша індивідуальна особливість - ІМХО. Моя в перші місяці добре додавала, а з 4-го місяця грам по 300, 250. Ну і що худенька були і зараз теж, зате дуже рухлива і весела. До речі сказати вона у мене і зараз малоїжка.

Відповідь дала Юлечка В
дочу майже два роки годувала .. І дуже багато про це читала ..
У молока така особливість природою закладена .. спочатку водичка майже біжить - щоб дитина жаду Утал, а потім все більш жирне - щоб дитинка вже наївся .. До кінця годування його жирність майже до 25% доходить (якщо пам'ять не зраджує)! Тому всі і кажуть, що потрібно годувати спочатку однією грудьми до спустошення, а потім вже за іншу прийматися, щоб дитина не тільки "попив", але і "поїв" ..
А з особистого досвіду скажу, що коли молока дуже багато накопичилося, то і "води" багато в грудях ..
Спробуйте зцідити трошки молока після того, як дитинка добре поїсть .. воно дожно бути Жирненький, жовтенькі ..
У мене, до речі, доча теж маленька .. нам 2 і 5 міс. ми важимо 10, ріст десь 86 .. хоча їсть добре .. що зробиш - природа (здивований) .. я сама така ж була :)) ..
P.S.



Japlalk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 жовтня 2020 12:24

Яке має бути молоко

#2

Повідомлення Japlalk »

Консультанты помогите,пожалуйста Посмотрела,я не нашла такой темы Скоро у родной сестры свадьба,а малому будет 6 месяцев. Хочу за ранее подготовиться: сцедить правильно молоко и хранить до свадьбыв августе. Просто такая жара как это сделать Спасибо за ранее

Brunch
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 10 лютого 2019 23:28

Re: Яке має бути молоко?

#3

Повідомлення Brunch »

Что означает подготовиться?
Вы с какой страны, что у вас Жарко?
Вы хотите научиться сцеживать?

Thduh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 листопада 2020 10:02

Яке має бути молоко

#4

Повідомлення Thduh »

Вопрос: В 4 месяца ушло мрлоко, сейчас уже прошло 3 года, а с одной груди до сих пор сочится молоко. Это нормально или нужно обратиться к врачу?
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Re: Яке має бути молоко

#5

Повідомлення MarchWIN »

Thduh писав: 14 листопада 2020 15:38 Вопрос: В 4 месяца ушло молоко, сейчас уже прошло 3 года, а с одной груди до сих пор сочится молоко. Это нормально или нужно обратиться к врачу?
Ничего критического, но к врачу обязательно нужно обратиться. Может бить нарушен гормональный фон, и другие болезни которые нужно лечить, так уменьшается риск онкологии.
Відповісти