З самого народження у нас проблеми

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
japanescor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2023 17:32

З самого народження у нас проблеми

#1

Повідомлення japanescor »

З самого народження у нас проблеми зі сном. Спочатку це був тільки денний сон (спала максимум 1 раз 2:00 за весь день, і то рідко, тільки дрімала біля грудей хвилин по 15). Вночі спала чудово: лягала ок. 22.00-23.00, прокидалася на годування кожні 2-3 години, 20 хвилин їла і знову засинала, просипаласб на денне неспання в 8.00. Тепер не можу її укласти до 12.00-01.00 ночі, годування розтягуються на годину-півтори, прокидається коли як-то в 8.00, то в 10.00 і вдень спить тільки якщо на прогулянці заснула, і то рідко.

Думаю , що через поганого сну , вона втрачає вагу ( за останній тиждень візуально сильно схудла , навіть нижні ребра стали видні ( плачу )) , при цьому молока у мене багато , я другий тиждень мучуся щоденними застоями . Стала явно слабкіше , голову піднімає зовсім невисоко і довго тримати не може. У 3 тижні вона відмінно піднімала голівку з положення лежачи і досить довго її тримала . Ще в останній тиждень погано ходить в туалет : по-великому зовсім ніяк , з клізмою один раз вийшло , сьогодні ставили , толку - 0 , тільки вода вийшла і все ; по-маленькому з кожним днем все менше і рідше. Наскільки я знаю , невелика кількість сечі говорить про те , що дитина недоотримує молока. Але причини я не розумію , мені доводиться зціджувати, тому що після неї залишається молоко в грудях і утворюються застої , незважаючи на те , що вона часто й подовгу прикладається до грудей.



Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Re: З самого народження у нас проблеми

#2

Повідомлення Vpoltave »

Здається, що ваша дитина може мати проблеми зі сном, що можуть вплинути на її здоров'я та добробут. Багато малюків мають проблеми з регулюванням сну в перші місяці життя, але якщо ця ситуація триває довше, то, можливо, потрібно звернутися до лікаря або консультанта з питань догляду за дітьми.

Також можливо, що ваша дитина не отримує достатньої кількості молока, що може призвести до втрати ваги та проблем зі здоров'ям. Якщо ви маєте проблеми зі зціджуванням, можливо, варто звернутися до лікаря або консультанта з питань годування грудьми, щоб дізнатися, як можна поліпшити процес годування.

Щодо проблем з туалетом, це може бути пов'язано з багатьма різними факторами, такими як харчування, гормональні зміни, інфекції або невідповідність між споживанням рідини та виділенням сечі. Якщо ви маєте серйозні проблеми з туалетом вашої дитини, краще звернутися до педіатра.
Відповісти