Гексорал чи можна приймати дитині?

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Гексорал чи можна приймати дитині?

#1

Повідомлення Vpoltave »

Дитині 3 місяці, з'явився рідкісний кашель, звернулися до педіаторов. Після огляду, сказала, що гланди трохи пухкі (температура була відсутня) і прописала Гексорал рідкий змащувати горло ре .. Прочитавши анотацію, виявила, що дані ліки не може застосуються для лікування дітей до 3х років. У мене питання чи можна лікувати 3х місячного ре .. цими ліками? Чому нам його виписали. Може бути буваю винятку? До речі, сказати, я зверталася з цим питанням в 03 і мені сказали, що не можна, а лікарю той же хочеться їсти хліб з маслом.

відповідь (порада):
1. Протипоказаний до 3-х років саме спрей, тому що ларингоспазм може розвинутися, а не діюча речовина.
2. У мене особисто від Гексорал всю слизову горло обпікало так, що я голос потеряла.Куда місячним малюкам таке шоковий ліки. Краще вже правда Тантум верде ...... Але якщо Ре допомагає, то добре.



vanyaamag
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 грудня 2014 07:40
Звідки: USA
Контактна інформація:

Гексорал чи можна приймати дитині

#2

Повідомлення vanyaamag »

sorry за таке питання,підкажіть,plizzz,коли можна вже приймати гарячу ванну. пологи відбулися 2 місяці тому, годую грудьми. лікар не наголосив.

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Re: Гексорал чи можна приймати дитині

#3

Повідомлення Vpoltave »

vanyaamag писав:sorry за таке питання,підкажіть,plizzz,коли можна вже приймати гарячу ванну. пологи відбулися 2 місяці тому, годую грудьми. лікар не наголосив.
Дуже гарячу взагалі протипоказано, всім, потрібно щоб температура води не була більшою на 10 градусів від тіла, тобто , не більше 46 градусів .
Якщо після огляду гінеколога , розривів , ран не має і інших ускладнень то можна.

Joshuatime
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 липня 2015 21:55
Звідки: Gibraltar
Контактна інформація:

Гексорал чи можна приймати дитині

#4

Повідомлення Joshuatime »

Підкажіть будь ласка де можна проколоти дитині вушка? Так щоб все було стерильно, чисто та професійно.
Відповісти