Опис файлів стилію phpBB3

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

Опис файлів стилію phpBB3

#1

Повідомлення Vpoltave »

Короткий опис призначень файлів стилю phpBB3
  
За замовчуванням у phpBB3 включені два стилі : prosilver і subsilver2 . Кожен з цих стилів має різний дизайн і структуру коду.
 
prosilver - приклад стилю блокової верстки . Стиль розроблений з широким застосуванням блокових тегів <DIV> , <UL> , <DL> і майже повністю залежить від CSS.
 
  • Файли CSS - Cascading Style Sheets (CSS ) - каскадні таблиці стилів. Таблиці стилів - спроба відокремити деталі дизайну сторіночки від її структури і змісту. У класичному HTML структура і дизайн були упереміш : поруч із текстовим абзацом його колір , розмір шрифту , тип шрифту і т.п. Якщо ви захочете змінити такий простий параметр , як розмір шрифту на своєму сайті - доведеться переписувати всі сторінки . CSS дозволяє призначити всім об'єктам стиль , опис якого може зберігатися взагалі в окремому файлі. Використовуючи CSS, ви можете змінити розмір шрифту у всіх сторінках сайту , виправивши тільки один файл з описом стилів. Найголовніше , що не доведеться міняти вже готові HTML документи , що лежать на сервері. Браузер користувача сам звернеться до файлу ( за посиланням ) зі стилями і додасть сторінці потрібний вигляд.
 
subsilver2 - приклад стилю табличної верстки (подібно стилю subsilver в phpBB2 ) . Основні теги структури <table> , <tr> , <td> . Для визначення кольорів і фонів використовується CSS.
 

Все різноманіття стилів для phpBB3 можна умовно розділити на два види: блокові ( a'ля prosilver ) і табличні ( а'ля subsilver2 ) . Розташування та назви файлів цих двох видів трохи відрізняються , що відзначимо окремо нижче.
 
STYLES
 
Стилі, використовувані в phpBB3 , розташовані в папці styles / . Кожен стиль у своїй папці , ім'я якої збігається з ім'ям стилю. Це важливо ! Тому не перейменовуйте стилю , якщо точно не знаєте , що робите.
У кожній папці зі стилем знаходиться файл style.cfg , з інформацією про стилі ( назва стилю , автор , версія ) , і три папки:
/ imageset / - містить малюнки , використовувані в стилі , в тому числі вкладені папки мовно -залежних малюнків (як правило , кнопок) , а також файл imageset.cfg , який містить схему використання файлів - малюнків в стилі.
/ template / - містить шаблони стилю , основні файли HTML , які відповідають за загальну структуру сторінок , і файл template.cfg , з інформацією про набір шаблонів.
/ theme / - містить файли CSS , які визначають відображення різних об'єктів , колір , фон , стиль посилань і так далі , вкладену папку / theme / images / з графічними елементами для даного стилю і файл theme.cfg , з інформацією про тему оформлення.
 
STYLES / IMAGESET
 
Вміст папки styles / imageset / в особливих коментує не потребує. Все інтуїтивно зрозуміло , до того ж назви файлів , як правило , коротко відображають призначення зображення (наприклад , forum_unread_subforum.gif - іконка форуму , що містить непрочитані повідомлення , що має подфорум ) .

STYLES / THEME
 
У папка styles / theme / розташовані файли CSS. Для табличних стилів це , як правило , один файл stylesheet.css , що містить опис всіх класів , що використовуються в стилі.
Для блокових стилів , широко використовують CSS, код розділений на декілька файлів для зручності , а файл stylesheet.css використовується для складання всього коду CSS за допомогою конструкції @ import url ( " filename.css " ) ; .
Це такі файли:
Назва файлу Опис призначення файлу
bidi.css
відповідає за налаштування RTL (текст справа наліво) , для деяких мов , наприклад арабської чи єврейського .
buttons.css відповідає за відображення кнопок форуму ( Нова тема , Відповісти і так далі).
colours.css відповідає за кольору форуму , тексту , фону і так далі.
common.css відповідає за стиль спільних елементів , таких як верхній і нижній колонтитул , головна сторінка і так далі.
content.css відповідає за стиль внутрішнього вмісту сторінок ( viewforum_body.html , viewtopic_body.html і так далі).
cp.css відповідає за стиль особистого і модераторського розділів , вкладок , сторінок особистих повідомлень і так далі.
forms.css стилізація різних форм ( форма входу , сторінка розміщення відповіді, текстові області і так далі).
large.css збільшує розмір тексту при натисканні на кнопку «A» .
links.css стилізація посилань , ефекти при наведенні миші і так далі (кольори беруться з файлу colours.css , а links.css використовується для форматування , зміни розмірів тексту , стилізації і так далі).
medium.css відображає середній розмір тексту при натисканні на кнопку «A» .
normal.css відображає звичайний розмір тексту при натисканні на кнопку «A» .
print.css відповідає за форматування вмісту при виведенні на друк ( при натисканні кнопки «Версія для друку »).
tweaks.css коригування для деяких браузерів , таких , як IE.
 
Ви можете підключати свої власні файли CSS , додавши рядки @ import url ( " filename.css " ) ; в файл stylesheet.css . Це досить зручно при написанні модів. Тільки потрібно пам'ятати , що при випадковому використанні однакових назв для класів кінцевим визначенням для класу буде те , яке буде завантажено останнім.
 
STYLES / TEMPLATE
 
Сторінки , що генеруються phpBB3 , ті , що ви бачите на екрані , за структурою можна розділити на три основні частини: заголовок ( "шапка" або верхній колонтитул , _header ) , основний вміст ( _body ) і підвал (нижній колонтитул , _footer ) . При цьому деякі елементи структури ( html - теги ) , що починаються ( відкриваються) в заголовку ( <html> , <body> ) , закінчуються (закриваються ) у підвалі ( </ body > , </ html > ) .
 
Приклад структури індексного сторінки стилю subsilver2 .
subsilver2
 
Файл overall_header.html формує заголовок , файл overall_footer.html - підвал . Все інше вміст сторінок (наприклад , index.php , viewforum.php , viewtopic.php і так далі ) визначається іншими файлами шаблонів ( index_body.html , viewforum_body.html , viewtopic_body.html ) , в яких верхнє і нижнє вміст береться з файлів overall_header . html і overall_footer.html .
Різні сторінки спливаючих вікон , списків і оглядів використовують файли simple_header.html і simple_footer.html . Для деяких сторінок в особистому та модераторському розділі використовуються додаткові заголовки ( ucp_header.html , mcp_header.html , ucp_pm_message_header.html ) і підвали ( ucp_footer.html , mcp_footer.html , ucp_pm_message_footer.html ) .
На відміну від phpBB2 до phpBB3 виклик заголовка та підвалу проводиться безпосередньо з шаблонів сторінок , а не формується в файлах PHP , тому ви можете вказати інші файли для використання в якості колонтитулів , або створити свої власні . Детальніше про це у статті Керівництво по синтаксису шаблонів.
 
Файли шаблонів:
( блакитним кольором позначені файли шаблони , використовуються лише у стилі prosilver , зеленим кольором - файли шаблонів , використовувані тільки в стилі subsilver2 ) .
 
Назва файлу Опис призначення файлу
attachment.html цей файл відображає вкладення в постах і в особистих повідомленнях.
breadcrumbs.html сторінка, що відображає смугу навігації по конференції та настройки часу ( subsilver2 ) .
bbcode.html файл кнопок BBCode , містить кнопки і їх розташування.
confirm_body.html сторінка підтвердження . Ця сторінка з'являється при підтвердженні чого-небудь (наприклад , при видаленні теми ) .
custom_profile_fields.html сторінка додаткових ( створених ) полів в профілі. З'являється при редагуванні профілю.
drafts.html сторінка, що відображає завантажений чернетку. Під час розміщення натисніть кнопку "Завантажити" , щоб побачити цю сторінку ( prosilver ) .
editor.js файл JavaScript , що використовується при написанні тим , відповідей , особистих повідомлень для застосування об'єктів вбудованого редактора.
faq_body.html сторінка FAQ (часто задаються питань ) .
forum_fn.js файл з функціями JavaScript конференції (управління спливаючими вікнами , що випадає список переходу до форумів і так далі ) ( prosilver ) .
forumlist_body.html файл списку категорії та форумів.
index_body.html файл вмісту головної сторінки.
jumpbox.html випадає список для переходу в форуми конференції .
login_body.html сторінка входу , використовувана при вході на конференцію , або при підтвердженні пароля під час входу в панель адміністрування.
login_forum.html сторінка входу в форуми , захищені паролем.
mcp_approve.html сторінка схвалення тем і повідомлень . Якщо є відкладені теми і повідомлення , то цей файл відповідає за їх відображення .
mcp_ban.html сторінка блокувань , яка відображається , якщо модератор має права для блокування користувачів .
mcp_footer.html додатковий подвал модераторського розділу. Містить розбивку на сторінки , теми , повідомлення і так далі.
mcp_forum.html сторінка модерації форуму в модераторському розділі.
mcp_front.html головна сторінка модераторського розділу. Містить списки останніх дій , таких , як п'ять останніх скарг , п'ять останніх записів журналу і так далі.
mcp_header.html додатковий заголовок модераторського розділу. Містить вкладки і блоки , назва модерується об'єкта і так далі.
mcp_jumpbox.html випадає список для модератора ( в актуальній версії цей файл більше не використовується) ( subsilver2 ) .
mcp_logs.html сторінка журналу модераторів , на якій модератор може переглядати дії інших модераторів і свої власні .
mcp_message.html повідомлення , яке з'являється після виконання якої-небудь дії модератором . Наприклад , при зміні типу теми .
mcp_move.html сторінка переміщення теми , за допомогою якої можна вибрати форум для переміщення теми .
mcp_notes_front.html головна сторінка заміток про користувачів . За допомогою цієї сторінки вибирається користувач , нотатки про який ви хочете переглянути.
mcp_notes_user.html сторінка відображення заміток про користувача. Тут ви можете читати нотатки про користувача і записувати нові .
mcp_post.html сторінка редагування повідомлень в модераторському розділі. На цій сторінці відображаються опції для редагування повідомлення , зміни автора повідомлення і так далі.
mcp_queue.html сторінка, що відображає відкладені теми та повідомлення в модераторському розділі.
mcp_reports.html сторінка скарг на повідомлення , що відображається в модераторському розділі.
mcp_topic.html сторінка модерування тем у модераторському розділі.
mcp_viewlogs.html сторінка, що відображає журнали обраних тем.
mcp_warn_front.html головна сторінка з попередженнями . Тут можна побачити користувачів з найбільшим числом попереджень , останні п'ять попереджень , а також можна вибрати користувача та видати йому попередження.
mcp_warn_list.html Сторінка , що відображає список всіх попереджених користувачів .
mcp_warn_post.html сторінка видачі попередження користувачеві , відображається при клацанні на кнопку « Видати попередження» , що знаходиться біля повідомлення.
mcp_warn_user.html сторінка видачі попередження користувачеві , відображається при пошуку користувача на головній сторінці попереджень , або при натисканні по відповідній кнопці в його профілі .
mcp_whois.html сторінка, що відображає відомості про IP-адреси .
memberlist_body.html сторінка зі списком користувачів конференції .
memberlist_email.html сторінка для листа користувачу .
memberlist_group.html сторінка для відображення інформації про групи ( subsilver2 ) .
memberlist_im.html сторінка для відправки користувачу миттєвого повідомлення.
memberlist_leaders.html сторінка, що відображає адміністраторів та модераторів . Для перегляду цієї сторінки натисніть посилання "Команда" .
memberlist_search.html сторінка пошуку користувачів , що проявляє при переході за посиланням "Знайти учасника" .
memberlist_view.html сторінка для відображення профілю користувача.
message_body.html сторінка повідомлення. Відображається при виконанні деяких дій з темами . Наприклад , при розміщенні повідомлення.
overall_footer.html загальний підвал.
overall_header.html загальний заголовок.
pagination.html файл , що відображає меню переходу на сторінки для форумів , тим , списків ( subsilver2 ) .
posting_attach_body.html форма для прикріплення файлу до повідомлення. Відображається на сторінці розміщення повідомлень.
posting_body.html сторінка розміщення повідомлень. Використовується для написання текстів повідомлень , особистих повідомлень і так далі.
posting_buttons.html сторінка , призначена для відображення кнопок BBCode на сторінці розміщення повідомлень.
posting_editor.html головна сторінка для розміщення повідомлень у стилі prosilver .
posting_layout.html вікно розміщення повідомлень , що містить редактор , смайлики , додавання опитування , вкладень і так далі ( prosilver ) .
posting_pm_layout.html те ж саме , що і posting_layout.html , але для особистих повідомлень ( prosilver ) .
posting_poll_body.html ця сторінка відображається при додаванні опитування до повідомлення.
posting_preview.html сторінка попереднього перегляду теми або повідомлення , що з'являється при натисканні кнопки « Перегляд » під час написання повідомлення.
posting_progress_bar.html сторінка , яка відображається при процесі завантаження вкладення ( subsilver2 ) .
posting_review.html ця сторінка з'являється в момент розміщення повідомлення в тему , в якій хтось розмістив повідомлення в той час , поки ви писали відповідь.
posting_smilies.html вікно зі смайликами , що відображається при написанні повідомлень.
posting_topic_review.html Сторінка огляду теми , що відображається під час розміщення відповіді.
search_body.html сторінка розширеного пошуку.
search_results.html сторінка, що відображає результати пошуку .
searchbox.html пошукове поле у форумах , темах і так далі ( subsilver2 ) .
simple_footer.html спрощена підвал для спливаючих вікон , списків і так далі.
simple_header.html спрощена заголовок для спливаючих вікон , списків і так далі.
styleswitcher.js файл JavaScript , що містить функції користувальницьких cookies , зміни шрифту , параметри таблиць стилів і так далі ( prosilver ) .
template.cfg файл, що містить відомості про набір шаблонів.
ucp_agreement.html сторінка угоди з умовами реєстрації .
ucp_attachments.html сторінка, що відображає вкладення користувачів .
ucp_avatar_options.html параметри аватари користувача. Цей файл також підключається у файлі ucp_profile_avatar.html . ( prosilver )
ucp_footer.html додатковий подвал особистого розділу.
ucp_groups_manage.html сторінка управління групами. Якщо ви є керівником групи , то за допомогою цієї сторінки можете керувати учасниками групи.
ucp_groups_membership.html сторінка, що відображає учасників групи.
ucp_header.html додатковий заголовок особистого розділу.
ucp_main_bookmarks.html сторінка, що відображає закладки користувача.
ucp_main_drafts.html сторінка, що відображає чернетки користувача.
ucp_main_front.html головна сторінка особистого розділу.
ucp_main_subscribed.html сторінка, що відображає підписки користувача.
ucp_pm_history.html сторінка історії особистих повідомлень , що відображає ваші повідомлення і відповіді іншого користувача .
ucp_pm_message_footer.html додатковий підвал для особистих повідомлень , що відображається при перегляді повідомлення.
ucp_pm_message_header.html додатковий заголовок для особистих повідомлень , що відображається при перегляді повідомлення.
ucp_pm_options.html сторінка , яка відображається під час налаштування правил для особистих повідомлень.
ucp_pm_popup.html спливаюче вікно , що повідомляє користувача про надходження нових приватних повідомлень.
ucp_pm_viewfolder.html сторінка папок для повідомлень , що відображає повідомлення в папках «Вхідні» , «Вихідні» , «Надіслані » і так далі.
ucp_pm_viewmessage.html сторінка для відображення особистих повідомлень.
ucp_pm_viewmessage_print.html сторінка , яка використовується для відображення особистих повідомлень у версії для друку .
ucp_prefs_personal.html сторінка загальних налаштувань , що відображається в особистому розділі.
ucp_prefs_post.html сторінка налаштувань розміщення повідомлень , що відображається в особистому розділі.
ucp_prefs_view.html сторінка налаштувань відображення повідомлень , що відображається в особистому розділі.
ucp_profile_avatar.html сторінка налаштувань аватари , яка відображається в особистому розділі.
ucp_profile_profile_info.html сторінка особистих даних , яка відображається в особистому розділі.
ucp_profile_reg_details.html сторінка реєстраційних даних , яка відображається в особистому розділі.
ucp_profile_signature.html сторінка для створення і зміни підпису , що відображається в особистому розділі.
ucp_register.html сторінка , яка відображається при реєстрації користувачів .
ucp_remind.html сторінка відновлення забутого пароля.
ucp_resend.html сторінка відправки повторного коду активації .
ucp_zebra_foes.html сторінка, що відображає ваших недругів .
ucp_zebra_friends.html сторінка, що відображає ваших друзів.
viewforum_body.html сторінка списку тем форуму .
viewonline_body.html сторінка « Хто зараз на конференції».
viewonline_whois.html сторінка, що відображає відомості про IP-адреси з вибору посилання «Інформація про IP-адресу » на сторінці viewonline.php .
viewtopic_body.html сторінка , що служить для відображення повідомлень теми .
viewtopic_print.html сторінка, що відображає тему у версії для друку .Відповісти