Непотрібні для ГВ і дітей рекомендації

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця з грудного вигодовування (ГВ) .
Задай питання, читай відповіді, коментуй
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Непотрібні для ГВ і дітей рекомендації

#1

Повідомлення MarchWIN »

Не можу не створити цю тему, тому що такі поради можуть даватися багатьом мамам, і привести вони можуть до дуже різноманітним, але явно не корисним наслідків

рекомендація:
Дитині 5 місяців, захворів, температура 37,5. Повне ГВ.
Педіатр настійно рекомендує вводити рясний питний режим дитині, наполягає на обмеженні кол-ва годувань грудьми.
Природно дитина від води відмовляється (його ШКТ ще не готовий приймати воду). Мама стурбована.

Що робимо - годуємо часто грудьми, дуже часто, по будь-якому найменшого вимогу дитини. І природно дитини лікуємо відповідно до приписів педіатра. Але воду не даємо, тому що ця рекомендація не принесе дитині користь, вода в цьому випадку стане додатковою проблемою для організму, який зайнятий боротьбою з хворобою.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Хотіла створити окрему тему, але подумала, що можна написати сюди.
Рада отримала від знайомої психоаналітика, що займається приватною практикою протягом декількох років.
Порада № 1:
- Психоаналітик: У тебе дитині 9 місяців, він вже почав кидати іграшки (відкидати від себе), ознака, що треба починати відлучати від грудей.
- Я: Ой та ви що, я планую годувати грудьми до півтора років як мімінум, а то й до двох. Яке відлучення?
                Психоаналітик: Ти що зла бажаєш своїй дитині, у тебе хлопчик, виросте мамин синочок, буде від тебе все життя залежати. Годувати треба закінчувати після року, коли дитина починає відчувати себе окремим від мами істотою. Ну там ще, що оральна фаза закінчується, починається анальна і т.д.

Порада № 2:
- Психоаналітик: А як твій син спить? У ліжечку?
 - Я: Та ні. У нас організований спільний сон з народження, дитина досі їсть вночі від трьох до десяти разів, до чого я ставлюся спокійно, бо звикла годувати його не прокидаючись, часом і не можу згадати скільки разів за ніч годувала :) Папа наша не проти спільного сну. Добровільно пішов на диван в іншу кімнату, бо лягати спати пізно, плюс працює ночами, потрібно висипатися йому, а ми його будимо.
                                   Психоаналітик: Спати дитина повинна в своєму ліжечку, буде спати один і є буде менше, кілька ночей поспить і звикне, а заспокоїти вночі можна і просто руку простягнути до нього і ласкаві слова сказати. А взагалі краще в окремій кімнаті. А те, що чоловік спить окремо, то це може шлюб зруйнувати.

Я цікавилася думкою своєї знайомої просто з любопитсва, звичайно в якійсь мірі вони мене зачепили, змусили навіть на якусь мить засумніватися, а чи правильно я все роблю, а не перекласти чи мені дитину в ліжечко, про відлучення я не думала навіть , до цього я точно не готова, а вже дитина тим більше. Зрозуміла, що з психоаналітиками сперечатися важко. Але поради подібного роду напевно чули багато хто.


Відповісти