Фітнес після 30

здоровье, харчування і дієти, догляд за собою
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Фітнес після 30

#1

Повідомлення Vpoltave »

Фітнес після 30
Фітнес після 30
fitnes-30-years.jpg (21.32 Кіб) Переглянуто 9099 разів
Чи правда , що після тридцяти метаболізм і рівень гормонів міняється , і зробити спортивне тіло вже неможливо? Дізнайтеся , чи є у вас шанс накачатися .

Чому після тридцяти росте живіт ?

Багато хто з тих , кому виповнилося тридцять років , вважають , що час втрачено , і вони ніколи не зможуть домогтися спортивної фігури. Вони шукають виправдання відсутності сили волі , кажучи , що лише підліткам спорт дається легко , а в їх віці « метаболізм не той» .

Вони називають зростаючий животик «трудовий мозолем » , і показово пишаються ним , хоча , насправді , це звичайно ж не так. Замість того , щоб працювати над собою і ставати краще , їм простіше сказати що від них нічого не залежить , і вже нічого не зміниш.

Як виглядати добре на пляжі?

Погодьтеся , кожен з нас мріє не тільки відчувати себе впевнено на пляжі , але і ловити заздрісні погляди оцінюють фігуру оточуючих. Давайте зізнаємося чесно : ми займаємося спортом для того , щоб підвищити впевненість в собі.

Все у ваших руках , і тільки ви можете зробити себе сексуальніше : подумайте , чи хочете ви вимикати світло і швидко залізати в ліжко , або вам хочеться пишатися своїм тілом і відчувати це легке і приємне збудження , бачачи по очах , що вас щиро хочуть?

У чому секрет спортивної фігури ?

Зовсім не тренування роблять м'язи , а тільки харчування і ще раз харчування . Створити спортивну фігуру можна в будь-якому віці , - правильним харчуванням ви зможете відновити метаболізм і поліпшити гормональний рівень , що змусить вас відчувати себе молодше .

Необхідно змінити підхід до тренувань , і зрозуміти , що вони потрібні не для того , щоб з усієї дурі тягати якомога більшу вагу , або щоб вимотує годинами бігу. Тренування потрібні для того , щоб навчити організм більш ефективно використовувати енергію їжі .

Як же ростуть м'язи ?

При силових навантаженнях важлива швидкість подачі енергії в працюючу м'яз , тому перероблені білки і вуглеводи зберігаються у навколишньому м'язові волокна саркоплазме . У середньому , м'язи резервують приблизно 150 грамів вуглеводів.

Під час ефективної силового тренування ці запаси повністю спустошуються , і організму важливо їх наповнити знову ( « вуглеводне вікно »). Лише після поповнення запасів енергії включаються процеси відновлення і зростання самої м'язової тканини.

Чи відрізняється метаболізм у тридцятирічних ?

По суті , метаболізмом є здатність тіла конвертувати енергію , отриману з їжі , в запаси енергії в м'язах. У підлітків велика частина калорій відправляється в запасники м'язів , тоді як з віком частка перерозподіляється на користь жирової тканини.

Але подумайте : якщо 10 років ви ніяк не навантажували організм , то навіщо йому готуватися до силових навантажень і зберігати запаси енергії в м'язах ? Чоловіки самі псують свій метаболізм , споживаючи занадто багато калорій і ведучи вкрай малорухливий спосіб життя.
Яндекс.ДіректВсе оголошення
Скачайте новий Яндекс.Браузер !
Цінуйте зручність і надійність Яндекса ? Тоді цей браузер вам підходить.
browser.yandex.ua
Тестостерон і інші гормони

Дійсно , з віком знижується рівень тестостерону та гормону росту: але , знову ж , навіщо організму підтримувати високий рівень цих гормонів , якщо ці не використовуються ? Тестостерон потрібен для росту м'язів , але для цього потрібні ще й силові навантаження .

Лише постійно наповнюючи і спустошуючи тренуваннями запаси енергії в м'язах , а так само споживаючи достатньо калорій і білкової їжі , ви отримаєте той самий спортивний метаболізм , і таким чином вплинути на покращення гормонального фону.

помилки тридцятирічних

Багато хто хоче накачати м'язи , але боячись набрати жир , такі люди обмежують калорії і вуглеводи. У них просто немає енергії для того , щоб повноцінно тренуватися і наповнювати - спустошувати сховища енергії в м'язах , не кажучи про матеріал для зростання.

Організм підлітка більш ефективно використовує надходить з їжею енергію , і витрачає більшу частину на відновлення м'язів . Насправді , ваш організм теж може так робити , ви лише відучили його , але ви легко можете навчити робити це знову.


Аватар користувача

Mel
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 квітня 2016 21:36

Фітнес після 30

#2

Повідомлення Mel »

Спортом займатися ніколи не пізно

Allis
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 вересня 2016 17:01

Re: Фітнес після 30

#3

Повідомлення Allis »

И заниматься нужно не только тридцатилетним, но и сорокалетним и пятидесятилетним.....
Відповісти