Дитина не засинає без пляшечки. Як відучити?

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vitalina_453
Користувач
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 26 серпня 2013 10:24

Дитина не засинає без пляшечки. Як відучити?

#1

Повідомлення Vitalina_453 »

У мене синові 9 місяців. З 3-х місяців на ІВ. Зараз їсть вже багато всяких продуктів, але засинає тільки з пляшкою з сумішшю. Можна навіть сказати, що він з нею в роті спить. Навіть не уявляю як його від цього відучити. За ніч у сні може так з'їсти 3-4 пляшечки (приблизно по 150 мг). А дільничний педіатр каже потрібно годувати 1 раз за ніч. Соскою обдурити ніколи не виходило. Може у кого-небудь була така проблема? Що робити?

Відповідь:
Я пропоную взагалі не морочитися, тим більше в такому юному віці, у мене діти до 2,5 років тягав із собою пляшку то з молоком, то з чаєм, то з компотом, навіть у театр з нею ходив! ну сенс дитині влаштовувати стрес? - Я спочатку тож намагалася боротися, і не раз, але я переживала в основному за емаль зубів! як тільки мені стоматолог сина сказала, що карієс - він або є, або його немає, і ваша пляшка в роті 24 години на добу - мізерна частка першопричини, я заспокоїлася, і дитина заспокоївся. А 2,5 роки він прогриз ОСТАННІ соску на останній пляшці, бо постійно їй балувався (я ре багато разів попереджала - порвеш зубами останню соску і все, більше взяти буде ніде!;)) - Так що взяв син мій дорогоцінний останню порвание пляшку і сам особисто забрав її у відро для сміття! от і все .. може 2-3 дні ще спробував підійди в подиві, попросить пляшку, але хлопчик-то вже великий, слова розуміє - кажу, друже мій, ну не я ж тобі соску прогризла, тебе ж попереджали .. (жаліти) і як бабка отшептала .. (я_счаслів)


Відповісти