що робити щоб не крали?

Питання повязані з бізнесом
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

що робити щоб не крали?

#1

Повідомлення Vpoltave »

Люди, поділіться досвідом хто як контролює?
У нас ларьок на ринку з дріб'язком, асортимент до 500 найменувань, простежити за товаром просто неможливо .... Реалізатор підкладала постійно чужий товар, видно було по виручці, стоїш біля неї - виручка збільшувалася в два рази, але не як не могли зловити ... зараз її звільнили, але думаю у інших така спокуса теж буде ...
Стояти над душею - не варіант, як по іншому не знаю


* Мене не цікавить думки подібних злодюжок, яких образила доля, життя або ще хтось підштовхнув на злодійство. Також не цікаві сумні історії про сволот господарів, директорів, з'ясування хто хороший, а хто дурень і т.д. це в іншу тему. Тут обговорюється боротьба з вершками-реалізаторами. Для особливо обдарованих розшифровую, ситуація така: господар-молодець, реалізатор-злодій поганий. Всі інші ситуації обговорюйте в інших темах (якщо звичайно мізків вистачить знайти відмінності, якщо ні - мізки вам подарувати я не в силах, і очистити тему від подібних лузерів теж на жаль, не можу
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
відповідь: поставити відео нагляд, періодично проводити перевірки, контрольні закупівлі (підсилати свою людину), змушувати записувати проданий товар, видавати під розпис, штрафувати за нестачу


Відповісти