установка phpBB

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 708
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

установка phpBB

#1

Повідомлення Vpoltave »

phpBB 3.0 має зручну систему установки , яка проведе вас через весь процес установки.
Примітка
phpBB 3.0 Beta 1 ще не матиме можливості оновлення з phpBB 2.0.x або перетворення з іншого програмного забезпечення. Ці можливості будуть включені в пізніші бета -версії.
Після завантаження всіх файлів phpBB3 в бажану теку на сервері , в адресному рядку браузера необхідно ввести адресу для запуску програми установки. Для цього зазвичай достатньо вказати браузеру папку , в яку ви скопіювали файли phpBB (наприклад , http://www.example.com/phpBB3 ) . Програма установки сама виявить , що конференція phpBB3 ще не встановлена ​​і надасть посилання для переходу на сторінку установки.
установка phpBB
установка phpBB
введення
Початкова сторінка установки надає короткий вступ до phpBB . Вона забезпечує інформацією про отримання підтримки і дозволяє прочитати ліцензійну угоду phpBB . Для запуску установки перейдіть на вкладку "Встановлення" ( дивіться малюнок вище ) .

Вимоги для встановлення phpBB
важливе зауваження
Прочитайте попередній розділ « Вимоги для встановлення phpBB 3» , щоб дізнатися про мінімальні вимоги для установки і подальшої роботи phpBB 3 .
Перша сторінка , яку ви побачите відразу після запуску установки - це сторінка із списком системних вимог. Програма установки автоматично перевірить всі доступні на сервері і необхідні компоненти . Для продовження установки на сервері повинна бути встановлена ​​версія PHP не менше зазначеної в статті необхідних вимог для установки phpBB , і не менше однієї доступною бази даних. Також важливо й те , щоб всі перераховані папки були доступні і мали правильні права доступу. Будь ласка, дивіться опис кожного розділу , щоб дізнатися , чи є вони обов'язковими або додатковими для роботи phpBB . Якщо все гаразд , то ви зможете продовжити установку , натиснувши кнопку «Почати установку» .

Налаштування бази даних
Тепер необхідно вибрати базу даних для використання. Дивіться розділ « Вимоги для встановлення phpBB 3 » для отримання відомостей про підтримувані базах даних. Якщо ви не знаєте налаштувань своєї бази даних , то зв'яжіться з компанією, що надає вам послуги хостингу , і дізнайтеся їх у неї . Ви не зможете продовжити установку без цих даних. Також вам потрібно знати наступне:

Тип бази даних - база даних , яку ви збираєтеся використовувати.

Ім'я сервера бази даних або DSN - адреса сервера бази даних.

Порт сервера бази даних - порт сервера бази даних (не потрібно вказувати в більшості випадків).

Ім'я бази даних - ім'я бази даних на сервері.

Рецензент бази даних і пароль до використовуваної базі даних - дані для доступу до бази даних.
Примітка
Якщо ви виконуєте установку з використанням SQLite , то вам необхідно ввести повний шлях до файлу бази даних в полі « Ім'я сервера бази даних або DSN » і залишити порожніми поля імені користувача та пароля. З міркувань безпеки вам необхідно упевнитися в тому , що цей файл недоступний через інтернет.
налаштування бизи
налаштування бизи
nastroyka_baz.png (4.86 Кіб) Переглянуто 1200 разів
Сторінка введення параметрів для доступу до бази даних

Немає ніякої необхідності в зміні параметра « Префікс таблиць в базі даних» , якщо ви не плануєте використовувати декілька установок phpBB в одній базі даних. В іншому випадку необхідно використовувати різні префікси для кожної встановленої копії phpBB .

Після введення всіх необхідних даних ви можете продовжити установку , натиснувши кнопку «Наступний крок». Після цього установник перевірити введені дані , спробує за допомогою цих даних підключитися до зазначеної базі даних , а також перевірить існування таблиць із зазначеним префіксом .

Повідомлення про неможливість підключення до бази даних означає , що ви не ввели необхідних даних для доступу до бази даних , або ввели їх неправильно , і тому phpBB не зміг до неї підключитися . Переконайтеся в правильності введених вами даних і спробуйте ще раз. Крім цього , якщо ви не впевнені у вводяться вами даних , то ви можете уточнити їх у хостинг - провайдера.
порада
Пам'ятайте , що ваше ім'я користувача та пароль до бази даних враховують регістр символів . Ці дані необхідно вводити в точності так , як зазначено хостинг- провайдером .
Якщо phpBB виявить іншу встановлену копію в цій же базі даних і з таким же префіксом таблиць , то вам буде запропоновано ввести інший префікс .

Якщо ви побачите повідомлення про успішне підключенні до бази даних , то ви зможете перейти до наступного етапу установки.

Відомості про адміністратора
Тепер необхідно створити адміністратора конференції . Цей користувач буде мати повний адміністраторський доступ і стане першим користувачем на конференції. На цій сторінці всі поля є обов'язковими для заповнення. Крім цього , на цій сторінці ви зможете обрати мову за замовчуванням для конференції . У стандартний дистрибутив phpBB 3.0 ми включаємо тільки англійську мову [ GB ] . Інші мови ви можете завантажити з сайту http://www.phpbb.com/ , і додати їх пізніше , а російську локалізацію phpBB3 з локалізованими кнопками і файлами додається документації можна завантажити прямо зараз .

конфігураційний файл
На цьому етапі phpBB спробує автоматично записати конфігураційний файл. У цьому файлі містяться всі параметри доступу до бази даних , і без цього файлу phpBB не зможе підключитися до вашої базі даних.

Як правило , автоматичний запис конфігураційного файлу проходить без проблем. Але в деяких випадках ця дія може завершитися невдачею , наприклад , у випадку неправильної налаштування прав доступу до файлів. У цьому випадку вам доведеться завантажити цей файл вручну . phpBB запросить вас про завантаження файлу config.php на локальний комп'ютер і повідомить , що робити з ним. Будь ласка, читайте інструкції уважно . Після завантаження файлу на сервер натисніть кнопку «Готово» для переходу до останнього етапу установки. Якщо після натискання цієї кнопки phpBB вас знову повертає на цю ж сторінку , і не виводить повідомлення про успішне виконання , то це означає , що ви завантажили файл неправильно .

додаткові параметри
Сторінка додаткових параметрів дозволяє налаштувати деякі параметри майбутньої конференції . Всі ці параметри не є обов'язковими , і ви завжди зможете змінити їх пізніше. Якщо ви зараз не знаєте призначення цих параметрів , то сміливо переходьте до заключного етапу установки.

У разі успішного завершення установки ви побачите і зможете натиснути кнопку «Вхід » та відвідати « Панель адміністрування конференції». Прийміть наші вітання ! Ви успішно встановили phpBB3 ! Але не розслабляйтеся - попереду ще багато роботи !Відповісти