загальні налаштування

Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

загальні налаштування

#1

Повідомлення Vpoltave »

Після установки конференції ви будете перенаправлені в "Панель адміністрування » ( ACP ) . Також в цю панель можна потрапити , натиснувши на посилання « Панель адміністратора » внизу сторінок форуму. За допомогою цієї панелі ви зможете змінити всі налаштування форуму.

налаштування форуму
Перший розділ панелі адміністрування , який ви , ймовірно , захочете відвідати після установки , називається «Налаштування форуму» . Тут ви можете змінити назву і опис Вашого форуму.
налаштування phpbb3
налаштування phpbb3
zagalni_nalashtuvanya.png (3.88 Кіб) Переглянуто 925 разів
Тут ви можете змінити ім'я і опис вашого форуму.

Дана сторінка налаштувань також містить опції для зміни часового поясу форуму ( часовий пояс за замовчуванням) , а також для відображення дати і часу ( Формат дати) .

Тут же ви можете вибрати стиль за замовчуванням для форуму (після установки оних ) і примусово встановити його для всіх користувачів форуму , незалежно від того , який стиль вони вибрали в своєму особистому кабінеті . Зазначений тут стиль буде використовуватися у всіх форумах , якщо ви не визначите іншого стилю для конкретних форумів. Для отримання відомостей про завантаження та встановлення нових стилів відвідайте сторінку Styles на phpbb.com .

Якщо ви припускаєте використовувати форум для неанглійських групи населення , то тут ви можете змінити мову форуму за замовчуванням (який може бути скасований кожним користувачем в особистому кабінеті ) . Типово phpBB3 поставляється тільки з англійським мовним пакетом . Тому , перед використанням цієї опції , вам доведеться завантажити мовні пакети , які ви хочете використовувати на своєму форумі . Для отримання додаткових відомостей про мовні пакети відвідайте сторінку Мовні пакети.

функції форуму
Дана сторінка налаштувань призначена для включення і відключення деяких функціональних можливостей форуму. Наприклад , тут ви можете дозволити або заборонити поміняй імені користувача ( Дозволити користувачам зміну імені) , або розміщення вкладень ( Дозволити вкладення) . Тут же можна повністю відключити BBCode ( Дозволити BBCode ) .
функції форуму
функції форуму
funkcii_konferencii.png (3.76 Кіб) Переглянуто 925 разів
Включення і відключення можливостей форуму phpBB двома клацаннями

Повне відключення BBCode занадто жорстко на ваш погляд ? Але ви не хочете , щоб користувачі розміщували малюнки у своїх підписах ? Просто встановіть перемикач «Дозволити тег [ IMG ] в підписах » в положення «Ні». Якщо ви хочете більш визначено налаштувати те , що ви хочете дозволити або заборонити в користувацьких підписах , то відвідайте сторінку « Підписи ».

Сторінка «Функції форуму» пропонує хороший спосіб для швидкого включення і відключення основних можливостей форуму. Якщо ви хочете більш точно налаштувати якусь функцію , то для всього цього також є окремі сторінки розширених налаштувань , які дозволяють налаштувати багато інших параметрів , починаючи від максимально допустимої кількості символів у розміщуваних повідомленнях , і кінчаючи розмірами користувацьких аватар .
важливе зауваження
Відключення функцій форуму робить їх також недоступними користувачам , які зазвичай мали б їх відповідно до наданих дозволами . Для отримання додаткових відомостей щодо системи дозволів перейдіть в статтю « Налаштування прав доступу ».


Відповісти