отримання підтримки по phpBB3

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 708
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

отримання підтримки по phpBB3

#1

Повідомлення Vpoltave »

phpBB надає безліч можливостей користувачам для пошуку підтримки по phpBB . На додаток до цієї документації форум підтримки на www.phpbb.com містить безліч відповідей на самі різні питання користувачів . Тому ми настійно рекомендуємо використовувати можливості пошуку перед розміщенням нового питання . Якщо ви не змогли знайти відповідь на своє питання , то не соромтеся - створіть нову тему з цікавлять вас питанням. Постарайтеся при цьому виразно описати свою проблему! Чим більше ми отримаємо відомостей про те , що у вас сталося , тим швидше ми зможемо забезпечувати вас відповіддю. Не забудьте заповнити шаблон запиту всій необхідній у ньому інформацією . Російська підтримка phpBB доступна на сайті BB3x.ru.

На додаток до форуму підтримки на http://www.phpbb.com/ ми надаємо користувачам базу знань для читання і розміщення статей щодо загальних відповідей на питання. Наше співтовариство витратило багато часу на написання цих статей , тому переконайтеся , що ви ретельно пошукали відповідь на ваше питання також і до бази знань .

Також ми забезпечуємо підтримку в реальному часі на IRC -каналі # phpBB . Як правило , тут можна знайти кого-небудь з учасників групи офіційної підтримки , а також інших користувачів , які буде більш ніж щасливі допомогти вам. У нас є кілька правил мережевого етикету , і ми будемо вдячні , якщо користувачі будуть дотримуватися їх. Не забудьте прочитати правила мережевого етикету при спілкуванні в IRC- чаті перед підключенням до каналу. У будь-який час до каналу підключено 60 і більше користувачів, тому з великою часткою ймовірності ви зможете знайти там того , хто допоможе вам. Тим не менш, важливо , щоб ви прочитали правила мережевого етикету і слідували їм , інакше вам можуть не відповісти взагалі. Приклад типової помилки спілкування в IRC - чаті - часто користувачі входять в чат і запитують: « Є тут хто-небудь ». І йдуть через 30 секунд після свого питання , тобто перш , ніж будь-хто встигне відповісти. Задайте своє питання і трохи почекайте .

Англійська мова вам чужий ? Не проблема ! У нас є сторінка міжнародної підтримки з посиланнями на різні сайти, що надають підтримку в Іспанії , Німеччині , Франції і навіть в Україні.Відповісти