обновлення phpBB 2 до phpBB 3

документація phpBB
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 708
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

обновлення phpBB 2 до phpBB 3

#1

Повідомлення Vpoltave »

Необхідні дії перед обновленням
Перед обновленням ми настійно рекомендуємо виконати повну копію вашої бази даних і всіх існуючих файлів phpBB3 ! Якщо ви не знаєте , як це зробити , то зверніться за допомогою до хостинг-провайдера . Для обновлення phpBB2 до phpBB3 спочатку необхідно встановити phpBB3 в ту ж базу даних , в яку встановлений phpBB2 , але з іншим префіксом . Для установки phpBB3 слідуйте за інструкціями , описаним у статті " Установка phpBB " . При цьому не перезаписувати файлів phpBB2 - встановлюйте phpBB3 до іншої папки !

Після створення резервної копії всіх даних і успішної установки phpBB3 ви можете почати обновлення .

Майте на увазі , що для процесу обновлення потрібна наявність у користувача бази даних прав на виконання команд CREATE і DROP .

обновлення
Для початку запуску процесу обновлення перейдіть в папку , встановленого phpBB3 (точно так само , як ви це робили при установці) . Тепер ви побачите нову вкладку - Конвертери . Клацніть по ній.

Як і установка , процес обновлення повністю автоматизований. Ваші таблиці бази даних і файли від phpBB 2.0.x залишаться недоторканими . Фактично , під час процесу обновлення будуть заповнені таблиці бази даних phpBB3 і скопійовані деякі додаткові дані в папку з встановленим phpBB3 . Так зроблено для того , що якщо під час процесу обновлення небудь піде не так , як треба , то ви завжди зможете заново запустити процесу обновлення , або продовжити його , в той час , як стара конференція буде як і раніше доступна. Також ми рекомендуємо відключити стару конференцію на час обновлення, щоб випадково не відбулося помилок під час обновлення.

Процес обновлення може зайняти деякий час , і за певних умов , що залежать від вашого хостинг- провайдера , може завершитися невдачею (наприклад , в результаті перевищення тайм- ауту сервера). Якщо справа йде саме так , то ви можете попросити провайдера трохи збільшити час виконання сценарію обновлення.

Після завершення обновлення конференція стане доступною іншим користувачам . У разі виникнення помилок повідомте про них в систему зберігання звітів про помилки , або пошукайте допомоги на форумах нашого співтовариства ( дивіться файл README для отримання подробиць щодо отримання допомоги) .

Необхідні дії після обновлення
Після успішного обновлення , необхідно виконати деякі дії , крім перевірки того , що phpBB3 встановлений і успішно відображається.

Перше , що ви , можливо , захочете зробити - це перейти в адміністраторський розділ , і перевірити кожен елемент конфігурації в розділі "Загальні". Там перевірте і в разі необхідності виправте назву і опис конференції , особливо , якщо на колишній установці phpBB2 ви в описі використовували HTML. Також перевірте інші розділи , наприклад , розділи, що відносяться до налаштування прав доступу , смайликів , піктограм , звань і так далі.

При перетворенні не створюються і не переносяться пошукові індекси . Це означає , що відразу після обновлення ви не зможете нічого знайти на конференції за допомогою вбудованої пошукової системи . Тому ми рекомендуємо перейти в Адміністраторський розділ - > Обслуговування -> База даних - > Пошуковий індекси , і створити там пошукові індекси .

Після перевірки налаштувань в адміністраторському розділі видаліть папку install з сервера , щоб включити конференцію. Конференція буде відключена до тих пір , поки ви не видалите папку install .

Як тільки ви залишитеся задоволені новою установкою , ви напевно захочете змінити ім'я і розташування phpBB3 відповідно до колишнього , але ще чинним , phpBB2 . C phpBB3 це можливо без проблем , але не забудьте перед цим перевірити налаштування cookie в адміністраторському розділі.

Загальні проблеми обновлення
Пошкоджені нелатинські символи : Сценарій обновлення припускає, що база даних у вихідному phpBB2 закодована у відповідності з кодуванням , зазначеної у файлі lang_main.php мовного пакета за замовчуванням. Відредагуйте цей файл , щоб кодування відповідала кодуванні бази даних , і заново почніть процес обновлення.

http 500 / порожні сторінки : процедура обновлення вельми вимоглива до процесорних ресурсів . Обмеження , що накладаються деяким хостинг- провайдерами , можуть викликати проблеми обновлення. Найбільш часті причини : надто низьке значення параметрів PHP memory_limit і max_execution_time . Обмеження, що накладаються на процесорний час і на кількість дозволених запитів до бази даних , також є частою причиною таких помилок . Якщо ви не можете самі змінити дані налаштування , то зв'яжіться зі своїм хостинг- провайдером , або виконайте процедуру обновлення на іншому комп'ютері. Форуми нашого співтовариства на phpBB.com є прекрасним місцем для пошуку підтримки та допомоги.

обновлення паролів : внаслідок кодування utf -8 , на якій заснована обробка паролів до phpBB3 , не завжди представляється можливим в точності перетворити всі паролі. Для відновлення в процес обновлення« загублених» паролів найпростіший метод полягає у використанні функції « Забули пароль ? ».

Шлях до старої конференції : конвертеру необхідний відносний шлях до файлів старої конференції . Так , наприклад , якщо стара конференція розташована за адресою http://www.yourdomain.com/forum , а phpBB3 - за адресою http://www.yourdomain.com/phpBB3 , то правильним значенням щодо шляху до старої конференції буде .. / forum . Крім цього , майте на увазі , що користувач сервера повинен мати доступ до файлів старої конференції .

Втрачені малюнки: якщо мовний пакет за замовчуванням не містить усіх малюнків , то деякі малюнки можуть бути відсутні. Завжди використовуйте повний мовний пакет в якості мови за замовчуванням.

Смайли : у процесі обновлення ви можете побачити попередження про файли зображень , копіювання яких не вдалося. Це може відбутися в тому випадку , якщо імена смайлів старої конференції збігаються з іменами смайлів нової конференції . Скопіюйте ці файли вручну після завершення обновлення , якщо хочете продовжити використовувати старі смайлики.Відповісти