ящо вам вже за 30

здоровье, харчування і дієти, догляд за собою
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

ящо вам вже за 30

#1

Повідомлення Vpoltave » 07 вересня 2013 13:15

30_year.jpg
за 30
30_year.jpg (24.55 Кіб) Переглянуто 367 разів
У 2013 році в тридцятирічний вік увійде найбільшу кількість російських чоловіків за останні 50 років. Наступне покоління - це наше покоління .

Останнє покоління Росії

Як би голосно і сумно це не звучало , але ми - останнє покоління Росії . У наступні 10-15 років приплив 18-річних припиниться , адже саме цього року дорослими стають останні діти спокійних радянських часів. Попереду - діти кризи.

Наше покоління буде народжувати дітей , будувати економіку країни , заробляти гроші і жити яскравим життям . Головне - заробити достатню кількість грошей до пенсії , адже коли ми станемо пенсіонерами , підтримати нас буде нікому.

Пік народжуваності вісімдесятих
У 2013 в тридцятирічний вік увійде найбільшу кількість російських чоловіків за останні 50 років. Пік народжуваності - 17,6 на тисячу населення - припав на 1983 рік, і можна з упевненістю сказати , що в наступні 50 років цього не повториться.

П'ять років триватиме вступ до тридцятирічний вік , і починаючи з 2018 , коли до цього рубежу підійдуть народилися в 1988 , почнеться спад , наростаючий з кожним роком , адже всі дев'яності і двохтисячні народжувалося дуже мало громадян нової Росії .
30_grafik_demografiya.png
Пік народжуваності вісімдесятих
30_grafik_demografiya.png (18.1 Кіб) Переглянуто 367 разів
Тропиканка і Дика Роза

Ми - тридцятирічні чоловіки і вчорашні діти. Ми пам'ятаємо Twin Peaks , Hélène et les Garçons , " Зоряний час " і перші бразильські серіали. Ми мінялися фантиками від жуйок і закопували скельця на землю. Ми виросли , а наші діти вже інші . Час вже інше.

У нас не було інтернету і мобільних телефонів . Коли ми вчилися в останніх класах школи , з'явилися пейджери , і це було дико круто. Сьогоднішні діти вчаться грати в iPad до того, як вчаться читати. Інтернетом і загальним WiFi їх не здивувати.


Тридцятиріччя - непростий психологічний рубіж . Ти остаточно перестаєш бути підлітком і стаєш чоловіком , до тебе починають звертатися на «ви» , і тобі трохи незвично бачити дорослих людей 1994 року народження .

Коли говорять про день міста , ти ловиш себе на думці , що Москві вже 865 , а не 850 , і що з того часу минуло 15 років. Так, це трохи лякає . Як і те , що іноді здається , що кращі роки - позаду . Але це зовсім не так. Все найкраще у нас попереду.

Відкриваючи нові горизонти

Навіщо переглядати архівні серії «Друзів » і «Елен і хлопці» ? Навіщо наново переживати те, що вже об'єктивно і безповоротно застаріло ? У світі стільки нового , і досить лише простягнути руку , щоб опинитися в абсолютно нових враженнях .

Подорожувати , читати нові книжки , дивитися нові фільми , знайомитися з новими людьми , бути щасливим і здоровим , не думаючи про обмеження. Ми розуміємо , хто ми в цьому світі , і ми не хочемо , щоб нас зупиняли - ось те , що дає нам тридцятиріччя .
Яндекс.ДіректВсе оголошення
Зупинимо біологічне старіння !
Доведено : 45-46 років - час , коли біологічне старіння можна зупинити .
psenko1.ru 18 +
Чоловіки яким за 30


FitSeven відкриває новий розділ - «Чоловіки 30 + ». Звичайно , з першого погляду трохи незвично , але це - ми . Тридцятирічні - це ми. Ми не такі , як наші батьки і діти , ми - інші. У нас свої турботи , свій світогляд і свої шляхи .

Разом ми будемо говорити про те , що важливо для чоловіків нашого віку . Разом ми будемо дорослішати. Разом ми будемо жити здоровим життям і підтримувати форму. Ми - не фанати спорту та гойдалки , ми просто хочемо бути fit & sexy .

Історія тридцятирічних

Ми розповімо , як жити яскравою і повної емоцій і вражень життям , як розважатися , і не страждати від наслідків цих розваг вранці . Ми разом напишемо історію тридцятирічних , ми разом пишатиметься нашим віком.

Подорожі , нові міста і країни , нові страви і нові знайомства - скоро FitSeven розповість вам і про це. Звичайно , постійні розділи і теми залишаться незмінними : тренування, здоров'я і правильне харчування без дієти .Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість