Закони чоловічої сексуальності

здоровье, харчування і дієти, догляд за собою
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Закони чоловічої сексуальності

#1

Повідомлення Vpoltave » 07 вересня 2013 13:06

Закони чоловічої сексуальності
booty_man.jpg
чоловіча сексуальность
booty_man.jpg (23.89 Кіб) Переглянуто 396 разів
Чи є зв'язок між щетиною і сексуальністю ? Який тип чоловічої особи вважається найбільш привабливим , і яке статура подобається дівчатам ?

Як сподобатися дівчині ?

Метою дослідження Northumbria University був пошук зв'язку між рослинністю на обличчі чоловіка і його сексуальністю для жінки (1). Визначався вплив на наступні параметри : привабливість , мужність , бажання домінувати .

Комп'ютерним способом було змодельовано кілька усереднених чоловічих осіб , кожне з яких було представлено в наступних варіантах: гладковибрітий особа , c легкою щетиною , з помітною щетиною , з невеликою бородою і з повноцінною бородою.

Що сексуальніше - борода чи щетина ?

Згідно з результатами , чоловіки з бородою здавалися більш мужніми , « брутальними » , більш придатними для серйозних стосунків. Чоловіки без будь-якої рослинності на обличчі здавалися молодими і істотно менш мужніми .

Найбільший рівень переваг отримали чоловічі обличчя з легкою щетиною - жінки порахували , що вона є найбільш привабливою , а її володар ідеально підходить як для короткочасних , так і для серйозних стосунків.

Дослідження сприйняття зовнішності

Кілька років тому німецький University of Regensburg провів ще більш масштабне дослідження сприйняття зовнішності. Більше 500 опитаних давали характеристики 50 змодельованим на комп'ютері зразків чоловічих осіб (2).

Пропонувалося оцінити за шкалою від 1 до 7 наступні параметри чоловіки , грунтуючись на фотографії : надійність , чесність , привабливість , інтелігентність , професіоналізм , доброзичливість . Потім виявлявся середній результат.

Які чоловіки сексуальніше ?
sexi_type_fese.jpg
типи сексуальних чоловіків
sexi_type_fese.jpg (21.23 Кіб) Переглянуто 396 разів
Вище представлені два змодельованих на комп'ютері особи , визнаних найбільш і найменш сексуальними (ліве і праве відповідно). До більш сексуальним рисам віднесли темний колір шкіри , трикутну форму обличчя , і менша кількість жиру.

Крім того , привабливими були визнані більш повні і симетричні губи , відсутність зморшок між носом і куточками рота , темні брови і вії , високі вилиці , який виступає підборіддя , а так само виражений контур нижньої щелепи.

Зв'язок між сприйняттям людини і його зовнішністю

Чоловіки , обличчя яких були визнані привабливими і сексуальними , отримували більш високу оцінку за іншими параметрами : їх вважали більш впевненими в собі , а так само успішними , товариськими , доброзичливими і інтелігентними .

Власне , цей висновок очевидний: дійсно вважається , що успішна людина має виглядати підтягнуто і сексуально , на його обличчі не повинно бути зморшок , як знаків тривоги і печалі , і він завжди повинен радісно і доброзичливо посміхатися.

Найсексуальніший тип фігури

Третє дослідження, яке полягало в опитуванні більш ніж 2000 дівчат (3), було так само покликане виявити найбільш привабливі риси чоловіки. Крім перерахованих вище характеристик, була присутня і оцінка фізичної форми і статури.

Переважна більшість - 82% дівчат - визнали підтягнуту і спортивну фігуру найбільш привабливою, 8% відповіли, що їм подобаються накачані бодібілдери, а по 5% віддали перевагу струнким і «по-домашньому м'яким» чоловікам.

  1. Статура 2. Довжина волосся 3. Зростання 4. очі
Чи існує ідеал привабливості?

Найцікавіший висновок дослідження University of Regensburg полягає в тому, що не більше 9% з тих, хто порахував привабливим «покращене» на комп'ютері особа, визнавали привабливим і оригінального людини (4).

Ми настільки звикли до ідеальної зображенні на телеекрані і в рекламі, що забуваємо, що існують відмінності між реальністю і комп'ютерною графікою. Те, як виглядають зірки в кіно, і те, які вони в житті - дві принципово різні речі.Відповісти