Як кинути палити?

здоровье, харчування і дієти, догляд за собою
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Як кинути палити?

#1

Повідомлення Vpoltave » 07 вересня 2013 12:40

Як швидко і ефективно позбутися шкідливої ​​звички і кинути палити ? Все про методі Альона Карра , електронних сигаретах і нікотинових інгаляторах .

Як кинути палити?

Те , що куріння і спорт - несумісні , є незаперечною істиною. Нікотин суттєво послаблює імунітет і відновні можливості організму , негативно впливає на синтез білка і ріст м'язів як такої.

Найважливіший крок у відмові від куріння - прийняття рішення про цю відмову . Вам потрібно щиро захотіти кинути палити , і зрозуміти , що куріння вам не потрібно. Якщо ви ставитеся до сигарети як до свого помічника і нагороді - ви ніколи її не кинете .

«Легкий спосіб кинути палити»

Наступний крок після прийняття рішення про відмову від сигарет - прочитання книги Алена Карра «Легкий спосіб кинути палити» . Дуже багато хто саме за допомогою цієї книги зуміли назавжди побороти шкідливу звичку і кинули курити.

Книга написана простою мовою , а після її прочитання формується стійкий негатив до паління як такому . Головне - не шукати мінуси і нестикування , а просто спробувати повірити . Крім того , тут ви можете подивитися фільм по цій книзі :
phpBB [video]

 

Електронні сигарети

Часто ті , хто кидає курити , стикаються з силою звички - надзвичайно складно не палити в присутності кращих друзів , відмовитися від перекурів на роботі , або в будь-яких інших моментах. У цю стадію найкраще допомагають електронні сигарети.

Завдяки тому , що процес їх куріння сильно нагадує куріння звичайних , а пар містить нікотин , протриматися перший час буде набагато простіше. Звичайно , існує чимало суперечок про шкоду електронних сигарет , але , безперечно , звичайні шкідливіше.
Яндекс.ДіректВсе оголошення
Способи кинути палити
Як кинути курити : поради колишніх курців , консультації лікарів , форум.
medkrug.ru
Є протипоказання. Порадьтеся з лікарем.
Нікотинові інгалятори і пластирі

Поступово скорочуючи використання електронних сигарет і знижуючи вміст нікотину в картриджі , приблизно через місяць- півтора можна переходити на нікотин -містять пластирі , інгалятори або жуйку .

Багато хто говорить, що інгалятори найзручніше - процес вдихання нагадує куріння , та й руки зайняті. У цей період ви , в першу чергу , боретеся з емоційною залежністю від нікотину , отримуючи при цьому мінімальну дозу наркотику.

Повна відмова від нікотину

Пам'ятайте , що нікотин - один з найсильніших наркотиків , і буде велика спокуса затягнути кожну зі стадій на кілька місяців , тому дуже чітко стежте за тим , щоб весь процес відмови від сигарет не зайняв більше 8-10 тижнів .

Важливо , щоб у цей час ви ні в якому разі не курили звичайну сигарету або кальян , а тільки використовували нікотинові замінники - складність у відмові від куріння полягає не в фізіологічної залежності , а в психологічній .

***

Зрозуміти те , що куріння вам не потрібно , і ви цілком зможете щасливо жити без цигарок - перший крок у боротьбі з шкідливою звичкою. Потім вам потрібно буде подолати психологічну залежність , в чому можуть допомогти нікотинові замінники .Відповісти