МММ А ти вклав гроші ?

читайте цю тему щоб вас не розвели як лоха!
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

МММ А ти вклав гроші ?

#1

Повідомлення Vpoltave »

«МММ» - радянська, потім російська компанія, організована Сергієм Мавроді. Традиційно розглядається як класична і найбільша в історії країни фінансова піраміда. За різними оцінками, в її діяльності брало участь 10-15 млн вкладників

У підсумку розвалу МММ, постраждало 10-15 млн вкладників. 50 осіб покінчили життя самогубством.

Спасибі вікіпедії.

Ну думаю вистачить історії, перейдемо до суті теми.
Після в'язниці Мавроді обіцяв запустити свою систему в інтернеті і ось не так давно в інтернеті з'явився проект МММ 2011.
Згадаймо, адже Мавроді завжди відмовлявся визнавати, що його система це типова піраміда, а от що я побачив на сайті Мавроді
ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
ОБЕРЕЖНО!

Це фінансова піраміда!
Це фінансова піраміда!
Це фінансова піраміда!


(А що навкруги не піраміда? Покажіть мені. Хіба тільки держава наша расейской. Яке - паралелепіпед!: -))
Беручи участь у ній, ви вкрай ризикуєте і можете втратити в будь-який момент всі свої гроші. Не забувайте про це!
Скопіював дослівно, тільки прибрав пару прогалин.

Тобто, він вже відкрито говорить, що знову хтось виграє, а хтось програє.
Система працює вже більше 6 місяців, як каже сам Мавроді його система вже зібрала 2 000 000 вкладників і їх кількість постійно зростає.
Нагадую піраміда - це фінансова система в якій відсотки вкладникам виплачують за рахунок нових вкладників і дана система валитися коли вкладникам не чим платити.
У даній системі запрацюють тільки верхівки, хто прийде останнім той і програє, туди вже прийшло багато вкладників, вже пізно туди йти.

Так що не повторюйте помилки наших предків, які довірили Мавроді мало не своє життя.


Відповісти