Красиві дівчата і їх вплив на чоловіка

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 709
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Красиві дівчата і їх вплив на чоловіка

#1

Повідомлення Vpoltave » 04 вересня 2013 22:17

fakti_krasivie_fakti№ (9).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (9).jpg (28.72 Кіб) Переглянуто 531 раз
Красиві дівчата і їх вплив на людину
fakti_krasivie_fakti№ (7).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (7).jpg (31.85 Кіб) Переглянуто 531 раз
Дивитися на привабливих жінок корисно для здоров'я. Це науковий факт. Зовсім недавно вчені встановили : якщо щодня безсоромно витріщатися на красунь хоча б по 10 хвилин , в довгостроковому плані ефект буде той же , що і від 30 хвилин щоденного кардіо . Дивись , читай , відчувай себе добре.

ДЛЯ РОЗУМУ
Вчені з Університету Манчестера виявили , що горизонтальні рухи очей сприяють підвищенню ефективності, з якою ліва і права півкулі твого мозку взаємодіють один з одним , що дозволяє тобі отримувати більше інформації про об'єкт і краще запам'ятовувати ці відомості. А жовтий колір покращує твою пам'ять, і навіть швидкість реакції та координацію. Дослідження, проведене в MindLab , показало , що яскраві , сонячні кольори сильніше стимулюють твій мозок , і тому виділення ключових слів у тексті сприяє кращому запам'ятовуванню .
fakti_krasivie_fakti№ (12).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (12).jpg (30.13 Кіб) Переглянуто 531 раз
ДЛЯ СИЛИ

Подивися на цю дівчину в червоному перед тренуванням - і будеш сильніше. Психологи з Університету Рочестера виявили : не тільки бик , але і твій організм сприймають червоний колір як сигнал небезпеки - реагуючи на це збільшенням швидкості реакції м'язів і їх сили . У тестах цей ефект особливо добре було видно на вправах , що вимагають вибухової сили , таких як підняття важких предметів.
fakti_krasivie_fakti№ (11).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (11).jpg (24.75 Кіб) Переглянуто 531 раз
Перед підходом до штанги подивися на порожній прямокутник поруч і уяви , ніби це бетонний блок , і ти його піднімаєш - піднімаєш - підняв ! Вчені із Чиказького університету встановили : якщо детально уявити собі , як ти з успіхом виконуєш якесь фізичне зусилля , вірогідність подальшого реального успіху в цій справі виростає на 23% !

ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВАГИ

У ході обіду то й справа поглядай на цю картинку. Це як мінімум відіб'є тобі апетит - якщо при прийомі їжі у візуальному ряді присутній блакитний , ти підсвідомо сприймаєш їжу як менш смачну . Цей колір рідко зустрічається в природі , так що ми сприймаємо його як попередження , що їжа зіпсувалася .
fakti_krasivie_fakti№ (1).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (1).jpg (48.61 Кіб) Переглянуто 531 раз
До того ж споглядання випирають ключиць цієї дівчини допоможе тобі не переїдати. Результати дослідження , опубліковані в « Медичному журналі Нової Англії» , кажуть , що ризик ожиріння падає на 57 % , якщо приймати їжу в оточенні людей , які своїм виглядом випромінюють здоров'я .

Для розслаблення

Ця картинка допоможе тобі заспокоїтися після довгого і важкого робочого дня . Спочатку смішне. Просто прочитай анекдот , розміщений нижче , - і доб'єшся зниження свого рівня стресу , а також захистиш серце. Кардіологи з Медичного центру Університету штату Меріленд виявили , що сміх обмежує збиток ендотелію , захисному шару з клітин , вистилає кровоносні судини і серцеві порожнини. Це робить сміх найкращими ліками , з якого слід починати відпочинок.
fakti_krasivie_fakti№ (8).jpg
fakti_krasivie_fakti№ (8).jpg (25.01 Кіб) Переглянуто 531 раз
Два мисливця йдуть по лісу , і раптом один падає без почуттів . Інший вихоплює телефон і дзвонить в службу порятунку . «Мій друг помер , що мені робити ? » - Кричить він. Оператор відповідає: « Заспокойтеся . Спочатку давайте переконаємося , що ваш друг дійсно мертвий ». У трубці спочатку тиша , потім звук пострілу. «ОК , а тепер що ? »


А тепер розслаблення . Результати дослідження, опубліковані в журналі «Прикладні питання дослідження квітів » , показали , що зелений колір найбільш приємний оку і має сильну психологічну зв'язок з природою і відпочинком. Ось чому кімнати для відпочинку гостей у телекомпаніях часто оформлені в зеленій гамі - щоб учасники програми заспокоїлися перед виходом під софіти .

ДЛЯ СНУ

Подивися на цю фотографію , коли зберешся спати. Приготуйся до повноцінного восьмигодинному сну , необхідного, щоб бути у відмінній формі на наступний ранок. Дослідники , що спеціалізуються на психології колірного сприйняття , виявили : пурпурний колір знижує неспокій і м'язову напруженість , що необхідно для фізіологічної та психологічної налаштування на сон.Коли закінчиш глибоке занурення в пурпур , приготуй папір і тримай напоготові ручку. Якщо думки про гроші , сім'ї, роботу або про все це відразу заважають тобі заснути , просто запиши їх на листок . « На психологічному рівні запис проблеми означає , що ти вже почав з нею розбиратися » , - пояснює фахівець зі сну Ніл Стенлі. А це означає , що ти можеш спокійно відходити до сну , щоб вранці знову подивитися на дівчину в жовтому бікіні.Відповісти