Цікаві книжкові факти

Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Цікаві книжкові факти

#1

Повідомлення Vpoltave » 08 жовтня 2013 21:17

books.jpg
Цікаві книжкові факти
books.jpg (74.78 Кіб) Переглянуто 1445 разів
1 . Коли читаєш про позіхання , сам починаєш позіхати .

2 . У минулому книги ставилися на полицю «навпаки» : корінцем до стіни і переднім обрізом назовні.

3 . Дослідження показують , що 4-6 років - найсприятливіший вік для навчання дитини читання . Після 6-7 років навчити читати складніше.

4 . У середньому люди проводять за читанням 6,5 годин на тиждень.

5 . Згідно з дослідженням Єльського університету , три чверті учнів , які погано вміють читати в третьому класі , залишаться такими середній школі.

6 . На написання роману йде в середньому близько 475 годин.

7 . Серед книг , які були написані або задумані за гратами - «Дон Кіхот» Мігеля де Сервантеса , «Подорож пілігрима » Джона Баньяна , « Тюремна сповідь » Оскара Уайльда , «Государ» Ніколо Макіавеллі .

8 . Раніше в бібліотеках книги приковували до полиць ланцюгами.

9 . У середньому , покупець книгарні проводить вісім секунд , дивлячись на передню обкладинку і 15 секунд , переглядаючи задню.

10 . Половину всіх продаваних сьогодні книг купують люди старше 45 років.

11 . Дослідження, проведені в США , показали , що діти , що навчилися читати до третього класу , мають менше шансів потрапити до в'язниці , почати приймати наркотики або закінчити школу .

12 . Дорослі , регулярно читають літературу , більш ніж у два з половиною рази схильні займатися волонтерською або благодійною роботою і більш ніж у півтора рази схильні приймати участь в спортивних заходах.

13. Жінки купують 68% всіх книг.

14. Більшість читачів втрачають інтерес до книги на 18 сторінці .

15 . Найдовший марафон командного читання вголос протривав 224 години і був завершений Мільтоном Неном , сильвін Карбоні , Карлосом Антоном , Едіт Діаз , Йоланда Баптісту і Наталі Дантаз в торговому центрі « Mac » у Пайсанду , Уругвай , 13-22 вересня 2007 року.

16 . Книги в м'якій обкладинці видавництва « Penguin » були створені для того , щоб зробити книги такими ж доступними , як сигарети , а перші « пінгвіновскіе » книжки в м'якій обкладинці поширювалися в церкві.

17. Вважається , що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків в 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітної плати , втраченого прибутку і зниженої продуктивності .

18 . Бібліоклептоманом називають людину , що краде книги. Один з найвідоміших бібліоклептоманов - Стівен Блумберг , який викрав понад 23 000 рідкісних книг з 268 бібліотек . Щоб скласти свою колекцію , яка оцінюється приблизно в 20 мільйонів доларів , Блумберг застосовував найрізноманітніші методи: іноді він пробирався до бібліотеки через вентиляційну систему і навіть шахту ліфта.

19. Термін « книжковий хробак» походить від крихітних комах , які харчуються корінцями книг.Відповісти