Що робити, якщо дитина захворіла ГРВІ.

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18
Звідки: Полтава

Що робити, якщо дитина захворіла ГРВІ.

#1

Повідомлення Vpoltave »

1 . багато і рясно поїти теплим питтям : морс , компот , мінералка , ВОДА ( фільтрована , а не кип'ячена бажано ) , відвари трав (ромашка , чебрець) , хоч кефір теплий давайте . Поїти часто і потроху , тобто наприклад кожні 15-20 хв по кілька ковтків , щоб рідина нормально засвоювалася . Ознака того , що рідини достатньо - дитина починає часто писати . Так і повинно бути, це правильно!
2 . температуру здоровим дітям бажано не збивати до 39 градусів ( це міжнародні рекомендації). Температуру до 39 правильно не збивати , якщо : дитина старше 1 року , добре п'є , шкіра на дотик тепла , самопочуття задовільний. Якщо температура вище 39 градусів , спочатку можна застосувати фізичні методи охолодження : обтирання шкіри дитини теплою водою ( 36 градусів ) рясно змоченим рушником або обливання дитини водою такої ж температури . Оцет і горілку в воду додавати НЕ ТРЕБА. Обтирати можна кожні 15-20 хв , зазвичай температура добре збивається таким способом. Якщо це не допомагає , потрібно дати медикаментозний препарат : у дітей це тільки парацетамол ( свічки або таблетки - сиропи ; торгові назви: панадол , Калпол , еффералган , цефеконД і т.д.) і ібупрофен ( нурофен , Ібуфен ® ) . Коли потрібно збивати температуру до 39 градусів : якщо дитина до 1 року краще це робити при температурі 38.5 градусів ; якщо у дитини є якісь неврологічні проблеми , особливо фебрильні судоми в минулому; якщо дитина погано переносить підвищену температуру.
  Висока температура - це добре ! Це означає , що організм дитини сам бореться із захворюванням і має для цього вже все необхідне ! Температура при ГРВІ має право триматися 5 діб (!) , Але за умови , що на 4-5 добу вона вже явно з тенденцією до зниження і самопочуття дитини поліпшується . Огляд лікаря обов'язковий, якщо температура тримається більше 3 діб.
3 . усіма таблетками - сиропами , які призначає лікар він лише допомагає організму самому впоратися із захворюванням.
4 . антибіотики при ГРВІ ( вірусної інфекції) протипоказані , шкідливі і не повинні призначатися . А \ б завжди призначає тільки лікар! Для профілактики а \ б при ГРВІ теж не використовуються.
5 . Противірусні препарати здебільшого - це психотерапія батьків ... У Європі вони не призначаються практично взагалі ... Тому немає необхідності кожне ГРВІ лікувати ними . В принципі , вони можуть призначатися лікарем , але також за показаннями ( маленька дитина , повторне ГРВІ , часто хворіє дитина ) .
6 . часта помилка - не пийте протикашльові препарати при кашлі ( коделак , синекод ) . Можна пити будь-які отхарківаюшіе препарати. Якщо у дитини кашель , значить організм виводить з ним шкідливі речовини , які йому не потрібні , протикашльові ж препарати блокують кашель і все залишається всередині організму ..

Відповідь:
1. Вірно. Ідеальний температурний режим у приміщення для хворої дитини: температура 24-25 градусів, вологість близько 40-50%. кватирка може і повинна бути відкрита, не бійтеся, що дитину "продме", йому ДУЖЕ ВАЖКО ДИХАТИ І переносити температуру В УМОВАХ духота і сухість!
  Насчет будь-яких прогрівають процедур (натирання грудної клітини, інгаляції з парою) при підвищеній температурі - не можна їх робити, тому що вони можуть посилити і ще підвищити температуру тіла хворої дитини.

2. Я б ще запропонувала зробити ЕКГ і УЗС нирок (і внутрішніх органів теж можна , якщо ще не робили ) . " Вірусна кров" - швидше за все , мали на увазі збільшення кількості лімфоцитів , яке буває при вірусній інфекції. Часто у дітей така температура ще буває пов'язана з прорізуванням зубів ( не чисто на зуби , а в поєднанні з фарингітом , наприклад ( " червоним горлом " , як у вас ) . Якщо ж всі обстеження в нормі здайте дитині кров на гострофазових показники ( показують прихований запальний процес ) , це кров з вени на АСЛО , РФ , серомукоид . Сподіваюся , правда , до цього у вас справа не дійде. Пишіть , як будуть справи . Ну і Клора , як вам порадили , сходіть на огляд.
.Відповісти