Дитина майже не спить (вік - 1 місяць)

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Дитина майже не спить (вік - 1 місяць)

#1

Повідомлення MarchWIN »

З самого народження у нас проблеми зі сном. Спочатку це був тільки денний сон ( спала максимум 1 раз 2:00 за весь день , і то рідко , тільки дрімала біля грудей хвилин по 15). Вночі спала чудово: лягала ок . 22.00-23.00 , прокидалася на годування кожні 2-3 години , 20 хвилин їла і знову засинала , просипаласб на денне неспання в 8.00. Тепер не можу її укласти до 12.00-01.00 ночі , годування розтягуються на годину-півтори , прокидається коли як - то в 8.00 , то в 10.00 і вдень спить тільки якщо на прогулянці заснула, і то рідко .
Думаю , що через поганого сну , вона втрачає вагу ( за останній тиждень візуально сильно схудла , навіть нижні ребра стали видні ( плачу )) , при цьому молока у мене багато , я другий тиждень мучуся щоденними застоями . Стала явно слабкіше , голову піднімає зовсім невисоко і довго тримати не може. У 3 тижні вона відмінно піднімала голівку з положення лежачи і досить довго її тримала . Ще в останній тиждень погано ходить в туалет : по-великому зовсім ніяк , з клізмою один раз вийшло , сьогодні ставили , толку - 0 , тільки вода вийшла і все ; по-маленькому з кожним днем все менше і рідше. Наскільки я знаю , невелика кількість сечі говорить про те , що дитина недоотримує молока. Але причини я не розумію , мені доводиться зціджувати, тому що після неї залишається молоко в грудях і утворюються застої , незважаючи на те , що вона часто й подовгу прикладається до грудей.
Завтра підемо в нашу поліклініку , але надії на те , що скажуть щось вартісне , мало, тому що на поганий сон ми вже давно скаржимося , результату поки немає.

Відповідь:
я вважаю, що терміново до лікаря треба і наполягати на допомозі, може аналізи сечу, кров здати, а то лікарі буває відмахуються, так ви і зневоднення можете отримати, а їсть ляля нормально? Удачи Вам.



Alenajaw
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2015 02:37
Контактна інформація:

дитина майже не спить вік 1 місяць

#2

Повідомлення Alenajaw »

та я хотіла б запитати: які можуть бути причини того, що дитина спить і спить?

Моя дитина почала спати вдень по 5 годин. Більше того, вночі почав спати не прокидаючись
Весь інший час активно скаче, катається на велосипеді, дивиться книжечки. Тобто активний, веселий, не млявий, їсть відносно добре, щоправда плаче більше.

я би порадила вам поробити аналізи крові, ну так для самозаспокоєння

Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Re: дитина майже не спить вік 1 місяць

#3

Повідомлення Vpoltave »

Alenajaw писав:та я хотіла б запитати: які можуть бути причини того, що дитина спить і спить?

Моя дитина почала спати вдень по 5 годин. Більше того, вночі почав спати не прокидаючись
Весь інший час активно скаче, катається на велосипеді, дивиться книжечки. Тобто активний, веселий, не млявий, їсть відносно добре, щоправда плаче більше.

я би порадила вам поробити аналізи крові, ну так для самозаспокоєння
Залежить від віку, якщо вже катається на велосипеді і активний, то й сати буде солодко і довгенько.
П.С. - якщо хочете конкретнішу відповідь, вкажіть вік, які є чи були захворювання, спить з вами чи окремо, скільки годин спить, у скільки лягає спати, який настрій при прокиданні, як добре засипає ?

Goblintib
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 грудня 2015 10:43
Контактна інформація:

Дитина майже не спить вік 1 місяць

#4

Повідомлення Goblintib »

І мені перший місяць жужжали всі , що дитина має спати окремо , бо в майбутньому ла ла ла і бла бла бла : А з 2 місяця я плюнула і тепер спимо завжди разом .В ліжечку хіба на карусельку подивитися ложу , коли треба щось зробити .
Відповісти