Сторінка 1 з 1

дайте відповідь про МАНТУ

Додано: 20 жовтня 2013 19:32
Vpoltave
дитині поставили манту . Ходили з татом , я в коридорі чекала . Син вийшов з синцем на місці уколу прямо відразу . Фіолетова смужка як голка входила і саме синець навколо відразу. Природно гудзик 12 мм. - Відправили до фтизіатра . Але , мене ось яке питання зараз цікавить .
Як має виглядати місце відразу після введення туберкуліну . На скільки я пам'ятаю зі свого дитинства , саме " гудзик " , тобто як від комариного укусу шишечка з рідиною. Піднімали голкою шкіру і туди вводили .
Тут же ніякої " шишечки " не було. Просто рівний синець з фіолетовою діркою. З'явилася думка , що неправильно поставили. Таке бути взагалі може ? Або зараз якісь інші методи і технології , ніж в нашому дитинстві.

Відповідь:
неправильно поставили. у мене так було в школі. завжди реакція негативна, а як те поставили неправильно, величезна шишка була червона. відправили звичайно в тубдиспансер .. але я то вже велика була тоді. на вашому місці б послала всіх подалі, що над дитиною зараз знущатися ..

дайте відповідь про МАНТУ

Додано: 02 вересня 2015 04:06
igooWomy
Мене цікавить таке, може не зовсім по темі, але дуже цікавить і ніхто з лікарів не може дати толкової відповіді чому в Україні обов'язкова поголовна вакцинація БЦЖ і вже майже десяток років в нас епідемія туберкульозу?