Низький гемоглобін у 3-х місячної дитини

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

Низький гемоглобін у 3-х місячної дитини

#1

Повідомлення Vpoltave »

Перед щепленням здаємо аналізи.
Сьогодні зателефонувала медсестра з нашої поліклініки , каже , що необхідно комусь із батьків під'їхати , оскільки у нашої дитини виявився низький рівень гемоглобіну в крові - 92 і необхідно призначити лікування : (
 У другому триместрі вагітності у мене була анемія - 101 , але пізніше рівень гемоглобіну відновився і його показники становили 120 , а перед пологами -130 . Я пила Феррум Лек і Компливит МАМА чергуючи . Досі п'ю Компливит за рекомендаціями нашого педіатра .

На жаль , зараз не знаю свій рівень гемеглобіна , тому що здавати ОАК не було необхідності.

Прочитавши деякі джерела в інтернеті , в тому числі і Бебі - блог я зрозуміла , що у немовлят норма г / л 90-140 .
Підкажіть , що робити ? Чи дійсно необхідно призначати лікування і лікуватися від анемії або можна спокійно ставити щеплення , а мені їсти більше продуктів , що містять залізо ?
Чи варто взагалі бити тривогу з цього приводу?

відповідь:
Коли у Севи в три місяці був гемоглобін 108, ним призначили сироп Феррум-Лек. Я його благополучно Севі не давала, а жерла сама по таблетці дорослого Феррум-Лека (місяць і потім місяць по полтаблетки) і кожен день гречку з печінкою, а на десерт - яблука і гранатовий сік. І на наступному прийомі нас в приклад іншим ставили



Dodiktib
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 грудня 2015 09:40
Контактна інформація:

Низький гемоглобін у 3 х місячної дитини

#2

Повідомлення Dodiktib »

треба найперше розібратися з причинами, що дають низький гемоглобін. бо може у дитини протсо нестача заліза - тоді даються препарати заліза. а може бути нестача вітамінів групи В В12 колеться. Може бути порушений синтез еритроцитів. В нас, наприклад, був цитомегаловірус, що руйнував кров"яні тільця. Так що і лікування було відповідне.
Відповісти