вниз головою

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 710
З нами з: 16 серпня 2013 23:18

вниз головою

#1

Повідомлення Vpoltave »

Упала вниз головою, зробила сальто, впала на спину (((Не встигла вона заплакати, а я вже зрозуміла, що відбулося (убьюсь_об_стену) тому що я чув (слінгобег) Зовнішніх ознак падіння не виявила. Через хвилин п'ять доча вже посміхалася, але засинала неспокійно (((((((((((((я розумію, я не перша у кого дитина впала, але хотілося б як то відреагувати, поспостерігати. як визначити ступінь травми?

відповідь:
я так зрозуміла у вас вже велика дитина ))) ну в сенсі не молюська ) я думаю що не варто переживати сильно ... у мене доча падала ну точно рази 4 ) перший раз їй було три місяці ну а після вже коли почала крутитися на ліжку ... у сні ... а якщо переживаєте або самі що то бачите шишка наприклад ... сходіть в поліклініку нехай лікар подивиться ... і не соромитесь говорити що ре впав ... це буває дуже часто ... скільки вони ще шишок на б'ють ) а тут вам лікар ні як не скаже ... мені здається це потрібно бачити ре ... помацати ... подивіться самі головку промацайте .... не дай бог де гіматома ....


Відповісти