як допомогти впоратися зі стресом дитині ?

Безкоштовна консультація дитячого психолога -
запитуй, читай , відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vitalina_453
Користувач
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 26 серпня 2013 10:24

як допомогти впоратися зі стресом дитині ?

#1

Повідомлення Vitalina_453 »

діви, допоможіть порадою. лікуємо дитину від стрептодермії (це таке захворювання з утворенням гнійників на шкірі, що викликаються стрептококом, який потрапляє в ранку або натерті при зниженні захисних функцій шкіри).
на початку лікування їй було дуже боляче припікати уражені місця фукорцином (рідина така червона, а боляче було через те, мабуть, що до складу входить 95% спирт, ацетон, борна кислота і ще всяке, що викликає при попаданні на пошкоджені ділянки, сильне печіння, і оброблювана площа немаленька).
і як з першого разу у неї це закріпилося, так вона і кричить нестерпно щоразу, як ми її лікуємо (два рази на день), я перші рази сама разом з нею сльозами заливаючись, мазала.
кричить страшно, аж вся червоніє і потом покривається, кричить "боляче, вистачить, не треба більше, будь ласка" та інші рвуть душу речі, виривається, доводиться тримати силою (удвох з чоловіком), умовити її саму підставити ділянку для обробки нереально. після обробки ввечері засинає як убита, мабуть, всі сили під час цієї процедури її покидають.
навіть на безневинну прохання зняти футболку (порушені ділянки на боках і ручки ближче до пахв) стала насторожуватися, відмовляється, доводиться її вмовляти (наприклад, коли переодягнутися треба)
вчора коли вона заснула, я виявила, що вона заснула з пальчиками у роті (заспокоює сама себе), мене це дуже засмутило, я розумію, що у дитини почалися психологічні проблеми.
це все співпало з відлученням від грудей (як у лікарню потрапила, так і не годувала більше), і посилюється необхідністю дієти (солодке, цитруси, яйця і так далі, все алергени за списком під забороною).
я намагаюся її більше обіймати, говорити ніжності всякі, приділяти більше уваги, але дуже боюся, що цей триваючий стрес завдасть небудь серйозної шкоди дитині.
порадьте, що можна зробити в цій ситуації, щоб полегшити стан дитини.

після всього цього відчуваю себе винуватою, що ні відновила після лікарні ГВ, воно б зараз дуже допомогло в плані заспокоєння дитині. знаю, що ще не пізно, але чоловік каже, навіть не думай. до того ж сама розумію, що потім не знаю, коли взагалі зможу відлучити її, дитині вже три роки ...

Відповідь на питання як впоратися із стресом:
всі діти бояться припікати зеленкою, йдом, фукорцілом - і моя теж, навіть якщо це малесенький ранка, це нормально бояться болю
що роблю - вмовляю, і ще раз вмовляю, Обясняется що якщо не так то вийде ще гірше і болючіше, для відволікання малюємо тієї ж зеленкою або фукорцілом смішні пики на долоньках або ногах, ну і після процедури болючою - звичайно обніманія і цілування, іноді залучаємо тата - він великий і дуже добре дме на ранку
як то знадобилося будинку ставити уколи - так чоловік (лікар) у мене відмовився їх доче робити - говоит вона на мене потім вовком дивиться і ображається, довелося мені самій - мама що і подути на маму і пожалітися все одне до мами


Відповісти