Дай мені титі

Безкоштовна консультація дитячого психолога -
запитуй, читай , відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vitalina_453
Користувач
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 26 серпня 2013 10:24

Дай мені титі

#1

Повідомлення Vitalina_453 »

Вже не знала в яку тему написати - пишу тут.
Синові 2 роки і 9 місяців, грудьми годувала до 1 року і 10 місяців, відвикли ми швидко і безболісно, близько півроку тому у нас виникла проблема - дитина стала просити: "Дай мені тітю понюхати", "Можна я тітю помацав", "Мама , тітю! "
Оголеною не ходжу, правда спимо ми разом, але я завжди в ночнушке. Такі примхи трапляються не тільки вдома, але й на вулиці, у громадському транспорті.
Причому просто притиснути до грудей, обняти йому мало, потрібна саме голі груди! Намагаюся пояснити, що Циця тільки маленьким діткам потрібна, а ти вже підріс, а він у відповідь: "Ні, маленький!" Іноді не витримаю, відреагую на прохання, так він починає мені соски крутити або молоко намагається видавити, а іноді просто наглажівать, або понюхає і каже: "Пахне смачненько, мамою"
Як реагувати??? Що означають такі прохання???
Заздалегідь вдячна за відповіді

Відповідь на питаня:
По ідеї, повинно пройти. Груди - це захист, невід'ємна частина мами. Адже коли малюк маленький, тільки заплакав - йому дають груди і він заспокоюється, раз Циця поруч, значить все добре. У старшому віці спрацьовує той же механізм.
А ось смішна історія. Мій син теж ручку в тітю запускав, варто було його на руки взяти (потім не тільки мені, а й бабусі, коли до неї звик). Дід його за це тітькощупом прозвав. От якось при моєму дядькові руку в тітю, дід на нього: "Тітькощуп!". А дядько і каже: "Що ви його від титьки відучує, адже скоро знову привчати". (сміхота)
Востаннє редагувалось 11 березня 2017 01:45 користувачем Vpoltave, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Виправині деякі помилки


Відповісти