Неможу залишити в садику

Безкоштовна консультація дитячого психолога -
запитуй, читай , відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vitalina_453
Користувач
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 26 серпня 2013 10:24

Неможу залишити в садику

#1

Повідомлення Vitalina_453 »

Міші зараз майже 1г10м. Виникла можливість спробувати походити в садок. Мишка пареньдіковатий, більш ніж на 3 години ні з ким не залишався, та й цей 3х годинний випадок не можна назвати вдалим. До того ж він ще на ГВ. Вообщем то великої необхідності в садку поки немає, на роботу виходити я поки не планую. Але читала, що краще щоб мама посиділа вдома хочаб 3 місяці поки дитина почне ходити в садок. Вообщем, я поки в сумнівах ... чи варто? Взагалі мені просто цікаво, як поведе себе Михайло. Щільного спілкування з дітворою нього немає, у школі їм там не до спілкування вобщем-то, а на всякі майданчики ми Неходи, бо долековато нам. Інших дітей Міша цурається, якщо хто то намагається з ним контачити або йде, або впадає в заціпеніння. Не думаю що це добре вже в нашому віці.
Питання, коротше, в тому чи варто пробувати? І якщо думати про сад планомірно, а не зараз, то в якому віці краще? Як краще дитину підготувати до цього заздалегідь, які заходи провести, щоб зробити похід в сад безболісного?

Відповідь:
думаю, така можливість завжди під рукою, якщо ви хочете ходити в платний садок. Або у вас дивом з'явилося місце у безкоштовному?

Ось пункти, по яких я привчала Аріка до садка по машині порадою:

1. прогулянки на майданчиках з дітьми
2. походи по гостях до дітей
3. залишення Аріка з рідними на збільшується час (доходило до 6-8 годин)
4. відвідування групи раннього розвитку
5. залишення Аріка в гостях зі знайомими дорослими і дітьми (у різних будинках в різних знайомих - до 2-3 годин)

Плюс відповідний вік - 2 з половиною роки - і коли приспічило, Арік спокійно пішов у садок (були проблемки на другому тижні - плакав, коли його приводила і йшла, але швидко переставав, думаю через мене). А от у мене було їх набагато більше, так як я була зовсім не готова так швидко розлучитися з дитиною та ще й на повний день: (

Зараз, коли з'явилася можливість в садок не водити, думаю, що підемо не раніше цієї осені, а краще під 3 роки. Дівчаткам в цьому плані легше - їх можна і раніше віддавати.


Відповісти