Неможливо вивести малюка з дому

Безкоштовна консультація дитячого психолога -
запитуй, читай , відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vitalina_453
Користувач
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 26 серпня 2013 10:24

Неможливо вивести малюка з дому

#1

Повідомлення Vitalina_453 »

Ось така фігня у нас вже з тиждень. З будинку виманити можна тільки за умови що їхати на машині і тільки з татом: (Ні на прогулянку, ні в школу витягнути не вдалося. Всі уговри закінчуються істерикою. Причому спочатку він починає одягатися, а потім раптом на відріз - не піду і все! терпець уривається по швах! Чи не можемо ж ми весь час сидіти вдома. Насильно витягувати не можу, так як істерика переходить в препадок з непритомного стану: (
Що робити розуму не Прилод ...

Відповідь:
я думаю. що ти вже помітила, що у дітей все тимчасово, сьогодні любить. завтра немає, сьогодні грає, завтра немає. Може поки не хстоіт взагалі ходити на вулицю, якщо ви тиждень-дві які погуляєте. то з дитиною нічого не станеться. (Виходити, тільки якщо вже дуже треба). Навіть не згадуй. що можна гуляти і все. А потім одного разу розкажи. що буває на улічце, пригадати які там гойдалки, гірки. каруселі (потрібне підкреслити). Або перший сніг піти дивитись (він вже у вас падає?) Можливо все зміниться. До речі, пропущені кілька уроків у школі, теж не особливо позначаться на розвитку малюка :)


Відповісти