Адаптація малюка в садочку

Безкоштовна консультація дитячого психолога -
запитуй, читай , відповідай, коментуй.
Відповісти
Аватар користувача

Topic author
MarchWIN
Користувач
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 24 серпня 2013 10:31

Адаптація малюка в садочку

#1

Повідомлення MarchWIN »

Тиждень відходили в сад. Перші три дні все було нормально і рівно - трохи плакав коли забирала, і коли приводили. Останні два дні кричав прямо ... без сліз, а саме кричав, коли його приводили-забирали. Взагалі до саду дитина була досить контактний, чужих людей не боявся, в незнайомій обстановці ніколи не плакав!! А тут почалося .. У п'ятницю ввечері (п'ятий день відвідування саду) до нас у гості прийшов татів друг. Дитина просто істеріковал, поки дядько не втік. Заспокоювався тільки на руках у мами.
У суботу поїхали в гості до друзів, де він бував до цього кілька разів. Істерика почалася як тільки зупинився автомобіль. Коли зайшли в квартиру, то заспокоївся тільки години через 1,5 - все кричав і не відходив від мене ні на крок .... Потім заспокоївся і навіть грав з донькою господарів (їй 4,5 рочки). Увечері того ж дня поїхали до рідні в гості, де він усіх чудово знає і любить, не раз залишався з ними без мами ... Знову та ж пісня ... Приїхали додому - дитина як шовковий - все добре ...
Сьогодні вночі теж кричав прямо ... спить і кричить - такого ніколи в житті не було ...
Почалися соплі, сегодя не пішли в садок. Від Мея не відходить ні на хвилину все ранок ...
Невже це так проходить процес адаптації? Невже він боїться, що його залишать мама з татом?? Я йому пояснюю, що сад - це дитяча робота, і що мама з татом тебе люблять і заберуть ввечері .... Будинки намагаюся максимально часу йому приділяти ....
 Що робити? Чи означає це, що Антошка не готовий до садка??

Відповідь:
що говорить вихователь, після відходу мами як себе веде дитина? Він плаче тільки, коли ти йдеш або плаче весь день безперервно?
А соплі - це нормально, наскільки пам'ятаю, наш перший рік саду - це соплі регулярно через 2-3 тижні, говорили, що це адаптація, і імунітету і психологічно так реагує дитина.
Так, і ще питання, ти сама морально готова до того, що дитина проводить без тебе день? Десь з вихователем? Як ти себе почуваєш, коли відправляєш його в сад?
Я просто намагаюся згадати себе, коли відправляла Артему в садок перші дні :)). Плакати хочеться більше, ніж дитині, а не можна!!



bodroy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 жовтня 2013 21:31

Re: Адаптація малюка в садочку

#2

Повідомлення bodroy »

мені здається що ваш малюк надто привязаний до вас, виховувати малюка потрібно як мами так і тату . Якщо я в чомусь неправ то спишіть все на адаптацію.

Hexenpax
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2018 21:56
Звідки: Maldives
Контактна інформація:

Адаптація малюка в садочку

#3

Повідомлення Hexenpax »

Ми донечку стали водити в садочок і з того часу вона постійно вночі стала впісюватись, коли вдягаю памперса просинається сухенька, без підгузка обовязково впісяється, до цього спала цілу нічку сухенька. Чи може бути така адаптаційна реакція на ходіння в садочок.
Відповісти