вниз головою

Отримати консультацію педіатра. безкоштовне консультування. Питай, читай, відповідай, коментуй.
Відповісти

Topic author
Vpoltave
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

вниз головою

Повідомлення Vpoltave » 20 жовтня 2013 19:23

Упала вниз головою, зробила сальто, впала на спину (((Не встигла вона заплакати, а я вже зрозуміла, що відбулося (убьюсь_об_стену) тому що я чув (слінгобег) Зовнішніх ознак падіння не виявила. Через хвилин п'ять доча вже посміхалася, але засинала неспокійно (((((((((((((я розумію, я не перша у кого дитина впала, але хотілося б як то відреагувати, поспостерігати. як визначити ступінь травми?

відповідь:
я так зрозуміла у вас вже велика дитина ))) ну в сенсі не молюська ) я думаю що не варто переживати сильно ... у мене доча падала ну точно рази 4 ) перший раз їй було три місяці ну а після вже коли почала крутитися на ліжку ... у сні ... а якщо переживаєте або самі що то бачите шишка наприклад ... сходіть в поліклініку нехай лікар подивиться ... і не соромитесь говорити що ре впав ... це буває дуже часто ... скільки вони ще шишок на б'ють ) а тут вам лікар ні як не скаже ... мені здається це потрібно бачити ре ... помацати ... подивіться самі головку промацайте .... не дай бог де гіматома ....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей